Realu.lt

Sostinės Žirmūnų mikrorajone planuojamas daugiabučių kvartalas

Sostinės Žirmūnų mikrorajone planuojamas daugiabučių kvartalas

Vilniaus Žirmūnų mikrorajone gali atsirasti naujas daugiabučių ir komercinių patalpų kvartalas, pakeisiantis automobilių garažus ir senus administracinius pastatus. Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Kenova group“ projektas gali apimti 30 tūkst. kv. m plotą, rašo „Verslo žinios“. 

„Šiuo metu yra derinami tik detaliojo plano Verkių g. 39 teritorijos sprendiniai. Ši procedūra užtruks iki pusmečio. Kai bus patvirtintas detalusis planas, bus pradėtas rengti techninis projektas ir projektiniai pasiūlymai. Tik tada paaiškės detalės, kiek komercinių patalpų ir butų bus planuojama plėtoti šioje teritorijoje“, – VŽ teigė „Kenova group“ komunikacijos ir rinkodaros vadovas Simonas Lyvas.

Pasak leidinio, teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje pateiktose vizualizacijose matyti, kad planuojama statyti keturis 9 aukštų daugiabučius, kurių vienas būtų sujungtas su daugiaaukšte automobilių stovėjimo aikštele.

Detaliojo plano koregavimą inicijavo įmonė „Autoūkis NT“, kurios netiesioginė akcininkė yra „Kenova group“. Planuojami sprendiniai pristatyti Vilniaus savivaldybėje įvykusiame viešame susirinkime.

Pasidalink naujiena