Realu.lt

Statytojai Vilniuje neriasi iš kailio – štai ką dar sugalvojo

Statytojai Vilniuje neriasi iš kailio – štai ką dar sugalvojo

Individualių namų gyvenvietėse statytojai dažniausia pradeda pardavinėti po keletą pastatytų namų, todėl vieni gyventojai įsikuria anksčiau, kiti – vėliau. Kitaip tariant, trumpiau ar ilgiau tenka gyventi statybų aikštelėje. Visiškai kitokia koncepcija pasirinkta formuojant „Pušyno kvartalą“ Vilniaus rajono gyvenvietėje  Avižieniuose – čia pirkėjai pakviesti tik pastačius visus 12 namų, sutvarkius infrastruktūrą ir aplinką.

Individualių namų pardavimas uždaroje „Pušyno kvartalo“ gyvenvietėje prasidėjo birželio mėnesį. Iš viso pirkėjams siūlomi 8 vieno aukšto ir 4 dviejų aukštų B energinės klasės namai, kurių plotas nuo 155–170 kv. m. Kiekvienam namui priklauso nuo 5,52 iki 11,38 arų ploto aptvertas žemės sklypas, garažas ir antžeminis parkingas, prie namo išlygintas reljefas, užsėta veja, kiemas išlotas betoninėmis trinkelėmis, išasfaltuotas privažiavimas iki pat gyvenvietės. 

Bendra projekto vertė – beveik 1,6 mln. Eur, iš viso gyvenamasis plotas sudaro 1683 kv. m (be garažų), žemės sklypų – 100 arų. Kaina – nuo 776 Eur/kv. m. 

„Projektuojant šį kvartalą pagrindinė idėja buvo ta, kad pirkėjai galėtų rinktis iš jau pastatytų namų, matytų realų vaizdą per langą ir jiems nereikėtų gyventi statybų aikštelėje, kol aplink statomi kiti namai“, – sako „Capital“ nekilnojamojo turto brokerė Julija Bykova ir priduria, kad vos įsikėlę naujakuriai galės mėgautis pramogomis įrengtose rekreacinėse ir poilsio zonose (krepšinio, vaikų žaidimo aikštelėse ir t.t.). 

Pirkėjai, besidairantys individualaus namo, paprastai pageidauja jį įsirengti pagal savo poreikius, susiprojektuoti norimas erdves, todėl didžioji dauguma namų „Pušyno kvartale“ yra su daline apdaila. Kiekviename name yra įvesta elektra (10 kW), išvedžiotas grindinis šildymas (dujinis), išskyrus garažo ir katilinės patalpas, kvartalui yra bendras vandens gręžinys ir vietiniai valymo įrenginiai.

Taip pat numatyta vieną 1 aukšto ir vieną 2 aukštų namą pasiūlyti su pilna apdaila – tai papildomai kainuos apie 34 tūkst., įrengimas užtruks apie 2–3 mėn.

„Lietuvoje po truputį populiarėja užsienio šalyse įprastas reiškinys, kai įsigyjamas visiškai įrengtas namas ir belieka tik pradėti gyventi. Į pilną apdailą standartiškai įskaičiuojami pagrindiniai vidaus apdailos darbai, grindys, sienos, santechnika, išskyrus virtuvės įrangą, visiškai įrengiami sanitariniai mazgai, garažo patalpa, katilinė, pastatomas dujinis katilas, paleidžiama šildymo sistema“, – privalumus vardija brokerė J. Bykova ir sako, kad tai ne tik padeda sutaupyti laiko, bet ir leidžia išvengti klaidų. 

Rezervuojantiems namą „Pušyno kvartale“ papildomai finansuojama „Capital“ paskolų brokerio paslauga (visa reikalinga pagalba imantiems paskolą: bankų pasiūlymų rinkimas ir analizavimas, derybos dėl geriausių sąlygų, tinkamiausio pasiūlymo parinkimas). Paslaugos vertė apie 1900 Eur.

 

pusynokvartalas.lt

Šarūnas Kaniava

Mob. +370 (620) 41 155

Julija Bykova

Mob. +370 (675) 37377

Pasidalink naujiena