Stilingas ir ramus gyvenimas Vilniaus pašonėje

Trečiadienis, 17 rugpjūčio 2022

Kai pavargsti nuo miesto šurmulio ir skubėjimo, nėra nieko geriau kaip grįžti į ramumoje ir gamtoje paskendusius namus. Tai galite rasti vos 20 minučių nuo Vilniaus centro esančiuose Tuščiauliuose. Šiuo metu kaip tik parduodamas čia esantis namas. Pasižvalgykime!

Interjero dizainerės kurtas stilius

Stilingas ir ramus gyvenimas Vilniaus pašonėje 1
Stilingas ir ramus gyvenimas Vilniaus pašonėje 1

Parduodamas namas, kuriame lankomės, statytas 2014 metais. Name yra 3 miegamieji, 3 san. mazgai, erdvi svetainės erdvė su virtuve, kabinetas, šildomas garažas ar dirbtuvės, didelė terasa jaukiems vasaros vakarams ar laisvalaikiui su draugais ir artimaisiais.

Pagalbos dėl vidaus apdailos namo šeimininkai kreipėsi į INBLUM architektus. Studijos partnerė Laura Malcaitė pasakoja, jog kuriant šio namo interjerą, svarbiausia buvo suplanuoti erdves, neperkrauti jų apdailos elementais - toks buvo namo šeimininkų pageidavimas – ir kaip įmanoma labiau prisitaikyti prie paties namo charakterio.

„Erdves formavome panaudodami juodos spalvos akcentus. Pagrindiniame miegamajame ir šalia esančiame vonios kambaryje įrengtos juodos spintos, virtuvė ir už jos esantis darbo kambarys taip pat vizualiai jungiami į vieną juodą tūrį, o visas kontūras, sienų perimetras paliktas baltas”, - pasakoja architektė L. Malcaitė. Juoda spalva vyrauja ir namo fasade, tad juodi interjero elementai susisieja ir su namo išore.

Namo pirmą ir antrą aukštus jungia juodas metalinis tinklas, kuris, namo įrengimo metu, buvo gana inovatyvus sprendimas. Šiandien jis vis dar suteikia namo interjerui žavesio ir urbanistinio modernumo akcentą.