Realu.lt

Sudegęs namas parduotas už 1 mln. dolerių

Sudegęs namas parduotas už 1 mln. dolerių

Nekilnojamojo turto agentai sako, kad Kalifornijos nekilnojamojo turto rinkoje tai normalu.

Gaisro apgadintas namas Walnut Creek, Kalifornijoje, buvo parduotas už lygiai 1 mln. dolerių, gerokai viršijant pradinę skelbime nurodytą kainą. Dviejų aukštų keturių miegamųjų namas pradėtas pardavinėti už 850 tūkst. dolerių ir iškart sukėlė pirkėjų pasiūlymų karą.

Namą pardavusi brokerė pabrėžė, kad tokia konkurencija Kalifornijos rinkoje yra įprasta. „Mane tikrai nustebino visas ažiotažas, kilęs dėl šio pardavimo, nes tokia situacija niekuo nėra išskirtinė. Dažnai tenka parduoti nekilnojamąjį turtą, kurį reikia renovuoti”, - sakė Melinda Byrne iš „Key Realty”.

Byrne sakė, kad per tris dienas su ja susisiekė beveik 100 interesantų. Per šias tris dienas ji gavo aštuonis realius kainos pasiūlymus, o kol susitiko su pirkėju - dar penkis „atsargai”.

Nekilnojamojo turto brokerė pasakojo, kad nors namas buvo stipriai apgadintas, garažas, skalbykla ir svetainė buvo visiškai sunaikinti, namo karkasas liko nepažeistas. Pasak jos, patirties turintys darbininkai namą sutvarkyti galės per šešis mėnesius. Byrne pripažino, kad pirkėjas yra patyręs investuotojas, kuris suremontuos namą ir grąžins jį į rinką už didesnę kainą.

O jūs mokėtumėte milijoną dolerių už sudegusį namą?

 

 

 

Pasidalink naujiena