Realu.lt

Sutartį su Rusnės estakados statytoju tikimasi pasirašyti gruodį - E. Skrodenis

Sutartį su Rusnės estakados statytoju tikimasi pasirašyti gruodį - E. Skrodenis

Lietuvos automobilių kelių direkcija tikisi sutartį su estakados į Rusnės salą rangovu pasirašyti iki gruodžio pradžios, o ją pastatyti numatoma iki kitų metų pabaigos. Direkcijos vadovas Egidijus Skrodenis sako, kad tai gera žinia Rusnės gyventojams, kuriems kasmet per potvynius sudėtinga išvažiuoti į darbą ir grįžti į namus.

„Pagaliau po ilgų atidėliojimų ir rangovų užklausimų šiandien pavyko atplėšti rangovų pasiūlymus šitai estakadai statyti. Smagu, kad konkurencija buvo didelė - 7 dalyviai dalyvavo“, - LRT radijui sakė E. Skrodenis.

Anot jo, estakada neturėtų kainuoti daugiau 10 mln. eurų - tokia suma projektui numatyta 2018 metų Kelių programoje.

„Tikimės, kad lapkričio pabaigoje arba gruodžio pradžioje pavyks pasirašyti sutartį. Tada vyks projektavimas ir kitais metais bus pradėta statyti estakada bei 5 kilometrai kelio su dviračių taku“, - kalbėjo E. Skrodenis.

Kelio Šilutė-Rusnė dalis būna užliejama per potvynius, dažniausiai pavasarį. Vandens lygiui ypač pakilus, automobilius perkelia specialus transportas.

Trečiadienį lietaus vanduo pradėjo semti kelio ruožą, apsemtas ruožas yra nepravažiuojamas.

Siekdami atkreipti dėmesį į šią problemą, rusniškiai pavasarį surengė piketą prie Seimo. Vietos bendruomenės teigimu, dauguma gyventojų dirba, mokosi Šilutėje, potvynių metu nelieka galimybių nuvykti į darbą, mokslo įstaigas, nėra užtikrinama skubi medicininė pagalba, negali atvykti ugniagesiai.

Šaltinis: BNS
„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

 

Pasidalink naujiena