Realu.lt

Svajonės pildosi - namas privačioje saloje (video)

Svajonės pildosi - namas privačioje saloje (video)

Neretas pasvajoja apie nuosavą namą privačioje saloje, kurią suptų vandenynas ir niekas kitas negalėtų į ją pakliūti. Kaip tik tokia svajonė parduodama Floridos salose: nedidelėje saloje pastatytas prabangus namas, kurį pasiekti galima tik laivu. Visa tai gali būti jūsų už 11,7 mln. JAV dolerių.

Iš tikrųjų parduodamą kompleksą sudaro kelios dalys: žemyninė dalis su švartavimo vietomis dviems laivams, kita daugiau nei 260 arų ploto dalis - jūros dugnas nuo sausumos iki salos ir apie 40 arų ploto dirbtinė sala.

Tai, kad pirkėjui priklausys 260 arai jūros dugno tarp žemyno ir salos, taip pat yra unikalu. Anot nekilnojamojo turto agento Adamo Levy’o, parduodančio šį padūsavimų vertą objektą, galbūt kas nors norės šiame plote pastatyti namelius ant polių, o gal įrengti ilgą pėsčiųjų tiltą, jungiantį salą ir žemyną.

Dirbtinėje saloje yra du pastatai: pagrindinis namas ir svečių namai. Pagrindiniame name yra trys miegamieji, du vonios kambariai ir aplink namą įrengta didelė terasa, nuo kurios atsiveria nepakartojami vaizdai.

Publikuotuose pranešimuose apie šią salą pasakojama, kad ankstesnis savininkas salą sukūrė kasdamas griovį ir gręždamas koralų uolą. Dokumentuose nurodoma, kad namas pastatytas 1980 m., kai negaliojo griežti aplinkosauginiai įstatymai. Šiandien nieko panašaus nebepavyks pastatyti.

Pagrindinio namo viduje yra didelė virtuvė su daugybe sėdimų vietų ir erdve maistui ruošti. iš jos atsiveria valgomojo ir svetainės zonos.

Svečių namelyje yra vienas miegamasis ir nedidelė virtuvė.

Namo kieme yra baseinas. Salą juosia apsauginis barjeras, šalia - ideali aplinka paviršiniam ar giluminiams nardymui, žvejybai ar kitokioms vandens pramogoms.

Kalbant apie komunalines paslaugas, sala yra pilnai nepriklausoma. Ji turi savo saulės ir vėjo energijos jėgaines, viso namo generatorių, nuotekų sistemą.

Į žemyną galima pasiekti vos per kelias minutes plaukiant laivu. Į salą savininkai gali patekti ir sraigtasparniu, kuriam saloje yra įrengta nusileidimo aikštelė.

Dabartiniai savininkai salą turi nuo 1995 metų ir naudojo ją kaip labai pelningą nuomojamą atostogų objektą. Salą parduodantis agentas pasakoja, kad nuomos kainos svyruoja nuo 10 500 dolerių iki 16 500 dolerių per savaitę.

Šiuo metu sala domisi kriptovaliutų milijonieriai, kompanijų generaliniai direktoriai, sportininkai. Nors potencialūs pirkėjai yra iš skirtingų veiklos sričių, jie visi turi vieną bendrą bruožą: „Manau, kad [pirkėjas] yra tas, kurio ego jam sako: „Aš noriu turėti salą”, - dalinasi agentas Levy’s.

Kaip atrodo svajonių sala ir joje esantys namai, galite pamatyti čia.

 

Šaltinis:

https://www.realtor.com/news/unique-homes/private-island-florida-keys-pure-heaven/

Pasidalink naujiena