Realu.lt

Sylvester Stallone savo vilą Los Andžele parduoda su 25 mln. USD nuolaida

Sylvester Stallone savo vilą Los Andžele parduoda su 25 mln. USD nuolaida

Holivudo aktorius Sylvester Stallone 2021 m. vasario mėnesį paskelbė apie parduodamą vilą Los Andžele. Aktorius tikėjosi už ją gauti 110 mln. USD. Tačiau dabar, nesulaukus pirkėjų susidomėjimo, tenka mažinti kainą net 25 mln. USD iki 85 mln. USD.

Sylvester Stallone vilos teritorija užima 1,2 ha ploto Šiaurės Beverli parke, viename išskirtiniausių Los Andželo apygardos anklavų. Šioje vietovėje gyvena tokios įžymybės kaip Denzel Washington, Magic Johnson, Justin Bieber. Namas užima ketvirtą vietą pagal brangumą Los Andželo apygardoje.

Pats Rembo namas yra beveik 2000 kv. m ploto. Jame yra aštuoni miegamieji ir dvylika vonios kambarių. Iš visų kambarių atsiveria gražūs apylinkių vaizdai. Net iš garažo.

Stallone kas kelerius metus vis atnaujindavo vilą: pastatė svečių namus, įstatė plieno rėmo langus ir duris. Dvaras, iš pradžių statytas Viduržemio jūros stiliumi, dabar atrodo modernesnis.

Viloje yra kino teatras, sporto salė, cigarų kambarys su oro filtravimo sistema. Specialų atminimo kambarį puošia natūralaus dydžio Rokio Balboa statula. Aštuonis automobilius talpinančiame garaže yra įrengta meno studija.

Kieme įrengta didelė terasa su baseinu ir SPA. Čia teritoriją, panašią į parką, puošia antroji Rokio statula.

Šaltinis: prian.ru

 

Pasidalink naujiena