Realu.lt

Taupantiems laiką ir pinigus – naujas NT naujienų portalas

Taupantiems laiką ir pinigus – naujas NT naujienų portalas

Augant nekilnojamojo turto (NT) rinkai ir naujų būstų paklausai, natūraliai daugėja įvairiausios šios srities informacijos. Dažnai tai specializuotos erdvės, susikoncentravusios į vieną konkrečią NT sritį: investavimas, statyba, architektūra, interjeras, sodas, galiausiai tūkstančiai NT skelbimų. Tad dažnai tenka praleisti valandų valandas įvairiuose kanaluose, ieškant aktualios informacijos. Taupantiems brangų laiką gegužę startuoja naujas nekilnojamojo turto profesionalams ir visiems šia sritimi besidomintiems skirtas portalas ntnaujienos.lt. Kuo jis bus naudingas, patrauklus ir, svarbiausia, patogus, skaitytojams pasakoja portalo redaktorė GODA ŠLEINYTĖ.

Kam skirtas šis portalas? Kuo skiriasi nuo esamų nekilnojamojo turto ar interjero tinklalapių? Iš tiesų rinkoje nemažai su nekilnojamuoju turtu susijusių puslapių, tačiau nėra vieno, kur šia sritimi besidomintys žmonės rastų visus jiems rūpimus atsakymus nuo rinkos tendencijų iki interjero pavyzdžių, nuo ekspertų patarimų NT investavimo klausimais iki realių sėkmės istorijų.

Norite pasakyti, kad portalo lankytojas galės gauti atsakymą į bet kurį su nekilnojamuoju turtu susijusį klausimą? Taip, jei klausimas nebus pernelyg asmeniškas (juokiasi). Kalbant rimtai, daug bendraujame su NT srities ekspertais, ir neretai pokalbiai su jais ar jų rekomenduojamais specialistais bei klientais virsta labai įdomiais interviu, publikuojamais žurnale „NT naujienos“. Norintiems sulaukti atsakymų greičiau, nei pasirodys naujas žurnalo numeris, portale skaitytojams sukūrėme galimybę užduoti klausimą ir gauti nemokamą nekilnojamojo turto srities eksperto atsakymą, turto vertintojo ar brokerio konsultaciją, profesionalų patarimą dėl būsto apdailos, turto matavimo ar jūsų pasirinkto būsto kreditavimo pasiūlymą.

O jei man tiesiog plyšta galva nuo NT pasirinkimo galimybių ir norisi specialiai mano poreikius atitinkančio pasiūlymo? Drąsiai rašykite, nukreipsime jus pas profesionalus. O tvirtai neapsisprendusieji visada galės peržvelgti naudingų patarimų skiltį, kuri buvo suformuota būtent atsižvelgus į kasdienes žmonių užklausas ir realius poreikius. Žinoma, pasisemti nuostabių idėjų galima ir tiesiog vartant nuotraukų galerijas, kurių ntnaujienos.lt portale stengsimės publikuoti kuo daugiau.

O kuo Jus pačią labiausiai patraukė šis NT naujienų projektas? Praėjusiais metais įsigydama būstą susidūriau su ta pačia situacija, su kuria susiduria kiekvienas paprastas žmogus, pirmąkart įsigydamas naujus namus: išnaršiau begalę informacijos internete, pirkau specializuotus leidinius, susitikinėjau su įvairių sričių specialistais, perėjau visus būsto pirkimo etapus – nuo paieškos iki įkurtuvių. Tad kaip vartotoja supratau, kokios informacijos trūksta, kas buvo aktualu, kas kėlė rūpesčių, stebino ar džiugino. Vis labiau gilinantis į šią sritį kartu su nekilnojamojo turto kompanija „Capital“ kilo idėja sukurti portalą, kuris būtų naudingas būtent paprastiems žmonėms, neišmanantiems NT srities. Nekilnojamojo turto tema nebeatsiejama nuo šiuolaikinio gyvenimo. Sparčiai auganti ir nepaprastai įdomiais projektais stebinanti NT rinka bei technologijų pritaikymas joje skatina būti vienu žingsniu priekyje, kyla poreikis NT naujienomis dalytis ne tik kas ketvirtį pasirodančiame žurnale, bet ir bet kuriuo paros metu lengvai pasiekiamame portale.

Kaip manote, kurią portalo skiltį lankytumėte dažniausiai, jei būtumėte ne jo redaktorė, o tiesiog nekilnojamuoju turtu besidominti skaitytoja? „Svajonių būstas“ arba „Antrieji namai svetur“, nes tai veikia turbūt panašiai kaip atpalaiduojantis masažas ar spalvų terapija (juokiasi). Kad ir kokiame būste gyventume, visada gera ir naudinga pasvajoti, atitrūkti nuo rutinos ir praplėsti akiratį. Mane domina ir profesionalų įžvalgos, situacija pasaulinėje NT rinkoje bei lietuviškos sėkmės istorijos. Kaskart įkvepia ir naujakurių patirtys. Tad bus labai įdomu ne tik apie tai pačiai skaityti, bet ir dalytis su skaitytojais.

Užsiminėte apie lietuviškas sėkmės istorijas. Gal galite pasidalyti labiausiai įstrigusia? Sėkmės istorijos atspindi ir smarkiai keičia stereotipinį požiūrį į NT brokerio profesiją. Jų išprusimas, diplomatija, pasiekimai ir motyvacija užkrečiantys, ir tai, kad, nepriklausomai nuo amžiaus, išsilavinimo ar ankstesnės darbo patirties, žmonės šioje profesijoje atranda save iš naujo, įgyvendina asmenines savo svajones, o jų paslaugų poreikis vis labiau vertinamas rinkoje – didžiulis „Capital“ kompanijos, kurios specialistai mūsų komandą dažnai konsultuoja įvairiomis NT temomis, filosofijos nuopelnas.

 

„Vienas svarbiausių portalo tikslų – padėti žmogui rasti tai, ko jam reikia: nuo tinkamiausio būsto varianto iki specifinių poreikių, skaičiuoklių ar tiesiog naudingo patarimo.“

 

Konkretumas ir profesionalumas šioje srityje ypač svarbūs, tiesa? Taip. Kiekvieną kartą kalbame apie tūkstantines sumas, kurios vienam tiesiog dar viena vertinga investicija, o kitam – sunkiai uždirbti pinigai, kuriuos norisi protingai investuoti į nuosavus namus. Todėl vienas svarbiausių ntnaujienos.lt projekto tikslų – padėti žmogui rasti tai, ko jam reikia: nuo tinkamiausio būsto varianto iki specifinių poreikių, skaičiuoklių ar tiesiog naudingo patarimo, galinčio sutaupyti ne vieną šimtą eurų.

 

TEKSTAS – Gabrielės Auksakalytės

Pasidalink naujiena