Realu.lt

TOP idėjos namų interjerui 2018 metams

TOP idėjos namų interjerui 2018 metams
Atėjo nauji metai, tad gal ir laikas atsinaujinti savo būsto interjerą? Pateikiama kelias idėjas, kurios 2018 metais yra TOP. 

 

  • Mažiau yra daugiau

Tai yra taisyklė numeris 1, kurią labai stipriai akcentuoja pasaulio modernaus interjero TOP dizaineriai. Namuose stengiamasi palikti tik pačius reikalingiausius baldus, taip didinant būsto erdvę. Pertvarkant namus, patartina be gailesčio atsikratyti tais daiktais, kurie yra tikrai nenaudojami. Patys nustebsite kiek papildomos erdvės atsiranda!


 

  • Aštrių formų baldai

Šiuolaikiniame interjere yra dažnai naudojami baldai aštriomis linijomis - nuo smailių stačiakampių sofų iki griežtų linijų valgomųjų stalų. Kad aštrumą šiek tiek sušvelninti, galima ant sofos padėti kelias dekoratyvines pagalvėles - jos suteiks jaukumo ar ant valgomojo stalo pastatyti modernaus stiliaus vazą su spalvingomis gėlėmis. Įterpiant detales, galima griežtą aštrumą šiek tiek sušvelninti, vistiek paliekant stilingą moderną. 


 

  • Neutralios spalvos

"Nude" spalvų paletė yra labai pamėgta pasaulio dizainerių, kadangi nevargina žmogaus ir visuomet atrodo itin stilingai. "Nude" spalvas yra itin paprasta priderinti vieną prie kitos bei prie kitų būsto spalvų. Prie "nude" spalvų galima derinti tamsias spalvas - atrodys stilingai, moderniai ir tikrai neniūriai. 


 

  • Tamsios spalvos vonios kambarys

Tamsios spalvos vonios kambariai, kuriant interjero dizainą, yra dabar žmonių pasirinkimas nr. 1. Derinant tamsią spalvą su neutralia ir griežtomis formomis - puikus, nepabostantis ir stilingas sprendimas. 


 

  • Sienų dokeracijos

Sienų dekoracijos modernaus stiliaus būste - būtina! Ar tai būtų abstraktus menas, "rėkiantys" paveikslai ar personalizuoti užrašai, akcentuojantys požiūrį į gyvenimą, unikalūs. Nepatartina rinktis tiesiog gražių ar labai spalvingų dekoracijų. 

 

 

 

Pasidalink naujiena