Realu.lt

Už 30 mln. dolerių - svajonių namai Havajuose

Už 30 mln. dolerių - svajonių namai Havajuose

Prabangus keturių namų kompleksas su variniais stogais, lauko dušais, daugiau nei 182 m ilgio vandenyno pakrante - svajonių namai Havajuose, Kailua Kona, parduodami už 29,99 mln. dolerių.

Anot kompleksą parduodančio nekilnojamojo turto (NT) agento Kurtis Beckeris, tai yra vienintelė Havajuose tokis prabangi šiuo metu parduodama šeimos vila. Ji dar yra žinoma Ha’ikaua Village vardu ir kuo puikiausiai tinka dideliems susibūrimams.

Beckeris pridūrė: „Tai paslėpta, privati ir diskretiška vieta. Daugelis žmonių net nežino, kad ji yra”.

Kompleksas pastatytas 2011 m. Beveik 140 kv. m ploto pagrindiniame name yra trys miegamieji. Visą viršutinį aukštą užima pagrindinis kambarys, iš kurio atsiveria nepakartojami vaizdai.

„Jausmas beveik toks, lyg iš namelio medyje stebėtumėte delfinus”, - pasakoja Beckeris. „Galite žiūrėti, kaip pro jūsų namus bangas skrodžia banglentininkai”.

Kiti trys komplekso pastatai prieš 10 metų buvo renovuoti. Viename jų įrengtas vienas miegamasis ir su dviem miegojimo vietomis, kitame - vienas miegamasis, darbo kambarys, treniruoklių salė ir garažas keturiems automobiliams, o trečiasis - prižiūrėtojo namas su dviem miegamaisiais.

Kadangi kompleksą sudaro 4 pastatai, čia paprasta apgyvendinti svečius atskiruose namuose, o šventes ir renginius galima organizuoti pagrindiniame name.

Pagrindinis viso komplekso bruožas - aukštos kokybės medžiagų panaudojimas. „Visur žalvaris, bronza arba varis”, - sako Beckeris. „Kompleksas pastatytas kaip jachta. Namuose nebuvo naudota dažų. Buvo naudojamas tinkas. Visi komplekso namai dėl aukščiausios klasės konstrukcijos yra ilgaamžiai”.

Viloje įrengtos pakeliamos durys-žaliuzės, kurių valdymą galima prijungti prie išmaniojo telefono orų prognozių programėlės ir valdyti jas priklausomai nuo oro sąlygų. Reikalui esant, namą uždengiantys skydai padeda atvėsinti vidų ir, kai jų jau nebereikia, jie pasislepia namo konstrukcijose.

Komplekse taip pat yra lauko baseinas, o jei būsimasis savininkas mėgsta žvejoti, yra įrengtas specialus žvejybai skirtų priemonių kambarys.

Dalis pajamų, gautų pardavus šį kompleksą, bus skirta vietinei labdaros organizacijai, padedančiai Havajų vaikams ir šeimoms, kurioms reikia pagalbos.

NT agentas Beckeris tiki, kad ši vila gali būti puikia šeimos vasaros atostogų rezidencija arba ir pagrindinis būstas. „Oras čia puikus ištisus metus”.

Daugiau svajonių namo vaizdų galite pamatyti oficialiame skelbime.

Šaltinis: realtor.com

Pasidalink naujiena