Realu.lt

UŽBAIGTOS ROŽINIŲ BALKONŲ STATYBOS

UŽBAIGTOS ROŽINIŲ BALKONŲ STATYBOS

Rugsėjo 26 dieną vyko „Gričiupio parko namų” projekto atidarymo renginys „grand opening“, kuriame buvo oficialiai užbaigtos projekto statybos. Svečius pasitiko projekto vystytojai UAB „Windowsa“, kurie kartu su statytojais bei architektais pažymėjo, kad projektas pilnai užbaigtas. Šventėje taip pat dalyvavo jau įsikūrę gyventojai ir naujo būsto ieškantys Kauniečiai. Renginio metu architektė Gustė Kančaitė pasidalino projekto kūrybiniu procesu, o norintys įsigyti bustą gavo specialius atidarymo šventės pasiūlymus.

Šeštadienio popietę dalyvius lepino geras oras ir saksofono skambesiai, o po oficialaus atidarymo perkirpus juostelę, svečiai turėjo progą apžiūrėti naujos statybos namus ir originalaus dizaino rožinius balkonus iš arti. Kiekvienas renginio svečias galėjo plačiau susipažinti su butų išplanavimais, „pasimatuoti” kambarių erdves bei pabendrauti su projekto autoriais.

 

Paklausus projekto architektės kodėl pasirinktas toks originalus rožinių balkonų ir baltų sienų fasadas, ji atsakė, jog rožinė spalva ypač atspindi „sveikatingumą, bažnyčioje - optimizmą, džiaugsmą ir madoje - eleganciją“. Kalbant apie juodos ir baltos spalvos asociacijas, Gustė teigė, kad sprendimas buvo priimtas norint suteikti pastatams lengvumo jausmą.

Architektė džiaugiasi projekto įgyvendinimu ir teigia, jog didelių iššūkių architektūros procese neiškilo. „Menki iššūkiai kilo sprendžiant ar eskizuojame kotedžus ar dviaukščius butus, o radus sprendimą viskas ėjosi sklandžiai“. Kalbant apie statybų procesą, Gustė Kančaitė neslepė, jog „nebuvo kada sustoti ir sudvejoti. Pradedant statyti namus viskas įgavo didelį pagreitį ir namai iškilo labai greitai.“

 

„Likau labai nustebinta projektu. Vos tik atėjus pasitiko gera muzika, bei užkandžiai, o šalia to, buvo smagu išgirsti apie projekto idėją ir eigą iš architektės, bei statytojų. Po renginio turėjome galimybę apžiūrėti namus iš arti, kurių dizainas ir išplanavimas paliko labai gerą įspūdį – tai vienas gražiausių mano matytų projektų. Labai džiaugiuosi turiningai praleidusi šeštadienio popietę ir galbūt radusi savo ateities namus“, -  renginiu džiaugėsi Viktorija.

 

Gričiupio parko namai - tai išskirtinis projektas Kaune, pasižymintis išskirtiniais butais per 2 aukštus su uždarais individualiais garažais, jaukiais kiemeliais, didelėmis terasomis ir balkonais. Pastatų kompleksą sudaro 2 kontrastingų fasadų namai, išlaikantys bendrą „namų su kokybės ženklu“ idėją. Pirmasis namas jau pilnai apgyvendintas, o antrajame dar yra iš ko rinktis.

Daugiau apie projektą galite sužinoti www.griciupioparkonamai.lt

 

Pasidalink naujiena