Realu.lt

Verslas koncentruojasi į didmiesčius

Verslas koncentruojasi į didmiesčius

Patrauklių objektų investicijai dairosi ne tik gyventojai. „Capital Business“ projektų vadovas / partneris Vitalij Semionov sako, kad verslininkai investuoja tiek į gyvenamąjį nekilnojamąjį turtą su tikslu parduoti, tiek į komercinį – su tikslu jį išnuomoti. Priešingai nei smulkūs investuotojai, kurie perka gyvenamąjį nekilnojamąjį turtą, tikėdamiesi jį išnuomoti ir uždirbti.

„Lietuvoje patraukliausi investuoti yra 3 didieji miestai – Vilnius, Kaunas, Klaipėda. Dairomasi nuo sklypų iki senų pastatų. Reikia pažymėti, kad patrauklūs objektai retai pasitaiko internetiniuose skelbimuose“, – orientacines kryptis nurodo V. Semionov.

Kur reikėtų investuoti, kad ateityje tos investicijos atsipirktų? „Mano patarimas būtų dirbti su nekilnojamojo turto srities profesionalais, kurie ne tik konsultuoja, bet ir patys aktyviai dirba su savo kapitalu. Objektai gali buti įvairūs – nuo sklypų bei probleminių pastatų, kurių projektinis pajamingumas yra dviženklis, iki A klases biurų pastatų, kurių pajamingumas siekia iki ±  5 %, viskas priklauso nuo investuotojo prisiimamos rizikos lygio“, – pataria NT ekspertas V. Semionov.

Pasidalink naujiena