Vilniaus verslo parke S7 baigtas statyti 100 mln. eurų vertės biurų kompleksas

Sekmadienis, 10 sausio 2021

Vilniuje, Žvėryne, šalia prekybos centro „Panorama“ ir Danske banko paslaugų centro plėtojamame verslo parke S7 baigtos ketvirto pastato, o kartu ir viso daugiau nei  100 mln. eurų vertės biurų komplekso statybos. 

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio group“ ir statybų bendrovė „Mitnija“ pranešė, kad statybos truko beveik penkerius metus. Jos užbaigtos keturiais mėnesiais anksčiau nei numatyta sutartyje.

Vilniaus verslo parke S7 baigtas statyti 100 mln. eurų vertės biurų kompleksas 1
Vilniaus verslo parke S7 baigtas statyti 100 mln. eurų vertės biurų kompleksas 1

„Kiekvienas šio komplekso pastatas yra sudėtingas, statytas laikantis labai aukštų tarptautinių tvarumo standartų ir įgyvendinant sprendinius, kurie Lietuvos rinkoje iki tol nebuvo naudoti“, –  pranešime sako „Galio group“ Komercinių projektų direktorius Aurimas Martinkėnas. 

Biurų parkas S7 pradėtas plėtoti 2016 metais buvusios „Vilniaus duonos“ gamyklos teritorijoje. Projektas įgyvendintas etapais, trijuose verslo centruose jau įsikūrė „Danske Bank“ ir „Telia Lietuva“. Ketvirtame pastate taip pat kursis „Danske Bank“ – nuomos sutartis buvo pasirašyta 2019 metais. 

Bendrovių „Arrow“, „Archinovos“ bei „Eventus Pro“ projektuoto biurų parko bendras plotas – apie 104 tūkst. kv. metrų. 

Pernai „Galio group“ užbaigė trijų S7 komplekso verslo centrų pardavimo sandorį su Švedijos investicijų bendrove „Eastnine“.

Šaltinis:  BNS

Temos: Statyba
Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai