Realu.lt

Vilniuje statomam prekybos centrui „Luminor“ skolina 20,4 mln. eurų

Vilniuje statomam prekybos centrui „Luminor“ skolina 20,4 mln. eurų

Vilniuje naujo prekybos centro projektą įgyvendinančiai „GB Group“ bankas „Luminor“ skolina 20,4 mln. eurų. Iš viso plėtotoja į šalia Vakarinio aplinkkelio vykdomą projektą investuos 35 mln. eurų.

Pasak „Luminor“, pagrindiniai 32 tūkst. kvadratinių metrų ploto komplekso nuomininkai – tai 7 tūkst. kv. metrų plotą užimsianti parduotuvė „Maxima“ ir 13,4 tūkst. kv. metrų plote įsikursianti parduotuvė „Ermitažas“. 

„Jau kurdami šio prekybos centro koncepciją apsisprendėme nestatyti dar vieno pramogų centro, o orientuotis į būtiniausias prekes ir paslaugas, patogų ir greitą apsipirkimą. Pasaulį užgriuvus pandemijai ir su tuo susijusiems pokyčiams, suprantame, kad tai buvo teisingas sprendimas“, – pranešime sako „GB Group“ projektų vadovė Živilė Žygienė. 

Prekybos centras turėtų pradėti veikti kitų metų pradžioje.

„Vakarinis aplinkkelis tampa reikšminga miesto gyvenimo arterija, kurios prieigos pamažu užsipildo svarbiais verslo ir prekybos objektais“, – pranešime sako „Luminor“ nekilnojamojo turto projektų vadovas Gediminas Kesminas. 

Prekybos centre bus įrengtos 600 vietų automobilių stovėjimo vietų aikštelės, plėtotojai ketina įrengti privažiavimo kelių infrastruktūrą, pastatyti viaduką. 

„GB Group“ savo internetinėje svetainėje nurodo esanti privataus kapitalo investicinių projektų vystymo įmonių grupė, kuri pradėjo savo veiklą 2005 metais. 

Šaltinis: BNS

Pasidalink naujiena