Virš „Sand Offices“ verslo centro iškeltas statybų pabaigtuvių vainikas

Trečiadienis, 29 gegužės 2024

Autorius: Capitalica Asset Management

Šią savaitę užbaigti konstrukciniai „Sand Offices“ verslo centro statybų darbai. Ta proga, tradiciškai, virš pastato iškeltas vainikas. Vilniaus Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankirtoje kylančio verslo centro statybos prasidėjo šių metų sausio mėnesį.

„Metų pradžioje pažadėjome, kad nuomininkai į pilnai įrengtą verslo centrą galės įžengti dar gruodį. Praėjo penki mėnesiai nuo statybų darbų pradžios ir mes jau keliame vainiką. Su kiekvienu sėkmingai užbaigtu statybų etapu griauname visas skeptikams kartais kylančias abejones. Per šias Kalėdas Vilnius galės džiaugtis nauju, moderniu ir estetiškai patraukliu verslo centru“, – teigia Andrius Barštys, SBA grupės investicijų valdymo bendrovės „Capitalica Asset Management“, vystančios „Sand Offices“ verslo centro statybų projektą, bendraturtis ir valdybos pirmininkas.

Anot A. Barščio, sparčiai ir kokybiškai darbus atlikti leidžia pasirinktas pastato konstrukcijos metodas – surenkamas gelžbetonis.  

„Projektas išskirtinis ir savo vietos istorija, kuri įkvėpė verslo centro konceptą. Prieš kelis šimtus metų šioje vietoje veikė molio kasyklos bei plytinės, tuo metu čia dirbę darbininkai iškasdavo mamutų kaulų. Tuo garsėjo ši vieta. Dėl to „Sand Offices“ fasado apdailai pasirinkome smėlio spalvos atspalvį turinčias klinkerines plytas“, – pasakoja A. Barštys.

Naujasis verslo centras taip pat plėtojamas laikantis BREEAM Excellent standartų: „Žaliosios erdvės, elektromobilių įkrovimo stotelės, dviračių saugykla, vietoje veikiantis restoranas, dušai – šiuolaikinėje biurų rinkoje yra ne naujovė, o būtinybė, higiena. Naujo biuro ieškantys nuomininkai šiuo metu dairosi vietų, kurios būtų ne tik komfortiškos, bet ir tvarios, estetiškai patrauklios“, – sako A. Barštys.

Projekto statybai šiuo metu skirta apie 13 mln. Eur, numatoma vertė – 30 mln. Eur.

Ne tik nuomininkams, bet ir investuotojams

Vilniaus centrinio verslo rajono (angl. Central Business District) ribas praplėsiančiu „Sand Offices“ verslo centru domisi ne tik pirmieji nuomininkai, bet ir stabilių grąžų ieškantys investuotojai.

Prieš porą savaičių „Capitalica Asset Management“ pradėjo viešą 3 mln. Eur vertės nekilnojamojo turto fondo „Capitalica Z114 Real Estate Fund“ obligacijų emisiją, kurios pajamingumas siekia 10,5 %.

Iki birželio 4 d. skolos vertybinius popierius kviečiami įsigyti Lietuvos, Latvijos ir Estijos investuotojai. Nominali obligacijų vertė – 1000 Eur, metinė palūkanų norma siekia 6 % + 6 mėn. EURIBOR. Minimali investicinė suma yra 1033,39 Eur.

„Esu įsitikinęs, kad kažkada mūsų komandai ir „Sand Offices“ verslo centrui paskirtą „Žalgirio gatvės testą“ išlaikysime ir pasieksime puikių rezultatų. Gegužę sėkmingai baigėme plėtoti biurų kompleksą „Verde“ Rygoje, gruodį tą patį padarysime ir su „Sand Offices“ projektu Vilniuje“, – teigia Mindaugas Liaudanskas, „Capitalica Asset Management“ generalinis direktorius.

Temos: Komercinis NT