Realu.lt

Wayne‘as Gretzky‘is parduoda dvarą JAV

Wayne‘as Gretzky‘is parduoda dvarą JAV

Legendinis ledo ritulininkas prašo už atgimusio kolonijinio stiliaus namą Pietų Kalifornijoje 22,9 mln. JAV dolerių. 

Kas atsitiko? Erdvus atgimusio kolonijinio stiliaus dvaras Tausand Oukse, Kalifornijoje, priklausantis ledo ritulininkui Wayne‘ui Gretzky‘iui ir jo žmonai Janet, pateiktas parduoti už 22,9 mln. JAV dolerių, rašo „Mansion Global“.

Istorija. Ledo ritulininkui Wayne‘ui Gretzky‘iui 1999 metais atsisveikinus su ledo rituliu, pora iškyšulyje įsigijo žemės sklypą už užmiesčio klubo „Sherwood“ Tausand Oukso apylinkėse, iš kur atsiveria Santa Monikos kalnų ir Šervudo ežero panorama, ir pavedė architektui Richardui Landry‘iui suprojektuoti dvarą.

1300 kvadratinių metrų namas su šešiais miegamaisiais pastatytas 2002 metais iš raudonų plytų, įrėmintas klasikinėmis baltomis kolonomis. Iš didelės terasos su dekoratyviais baltais turėklais atsiveria baseino vaizdas. Prieš namą įrengtas erdvus kiemas su gausiai puoštu fontanu ir vartais. Dvare taip pat yra keletas atvirų verandų, kino salė, biliardo kambarys, sporto salė ir teniso kortas.

Įdomus faktas. 2007 metais sutuoktiniai Gretzky‘iai pardavė namą už 18,5 mln. JAV dolerių. Tuo metu jie nuolat važinėjo į Arizoną, kur W. Gretzky‘is dirbo „Phoenix Coyotes“ vyriausiuoju treneriu, ir net buvo nusprendę ten pasistatyti namą. Tačiau po kelerių metų grįžę į Los Andželą jie suprato norintys susigrąžinti Tausand Oukso dvarą. Tada 2018 metais jį vėl nupirko iš buvusio savininko už 13,5 mln. JAV dolerių.

Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena