Realu.lt

3 priežastys, kodėl verta kraustytis vasarą

3 priežastys, kodėl verta kraustytis vasarą

Įsigijus naują būstą ar susiradus naują nuomojamą butą laukia vienas didžiausių rūpesčių ir darbų - kraustymasis. Jis reikalauja daug laiko, daug fizinių jėgų ir kantrybės. Jei svarstote, ieškoti naujų namų ateinant vasarai ar geriau palaukti rudens ar žiemos, galbūt padės apsispręsti žemiau pateiktos priežastys, kodėl vasara yra palankus metas kraustytis.

1. Ilgas šviesusis paros metas

Ilgos vasaros dienos suteikia daugiau laiko daiktams suruošti, supakuoti ir pervežti. Šviesiuoju paros metu tai daryti daug lengviau ir smagiau. Žiemą kraustymąsi gali apsunkinti oro sąlygos. Kraustantis vasarą, nešiojant daiktus į automobilį, neteks kęsti šalčio ir sniego.

2. Vaikų atostogos

Vasarą kraustytis patogu šeimoms, turinčioms mokyklinio amžiaus vaikų. Jei kraustymasis vyksta atostogų metu, nenukenčia vaikų mokslai, nereikia keisti mokslo metams įprastos dienos rutinos, nereikia kraustymosi derinti prie pamokų ir būrelių grafiko. Be to, vaikai - puikūs pagalbininkai pakuojant daiktus.

3. Palankus metas pirkėjams

Kol vieni atostogauja, kiti naudojasi tuo ir įsigyja būstą pigiau. Vasarą, dėl atostogų sumažėjus pirkėjų srautui, pardavėjai būna labiau linkę nuleisti kainą, tad pirkėjai vasarą gali tikėtis lengvesnių derybų su nekilnojamojo turto pardavėjais.

Pasidalink naujiena