Realu.lt

„Airbnb“: privatūs Toronto reklamuotojai gerai uždirbo per pandemiją

„Airbnb“: privatūs Toronto reklamuotojai gerai uždirbo per pandemiją

Jų vidutinis uždarbis viršijo 2000 JAV dolerių.

Kas atsitiko? Investuotojai, naudojęsi „Airbnb“ valdydami neteisėtus „viešbučius vaiduoklius“, galbūt pasitrauks iš Toronto dėl nuostolių, patirtų kilus pandemijai, ir dėl naujų apribojimų. Vis dėlto privačių nekilnojamojo turto savininkų, kurių reikmėms ir įsteigtas „Airbnb“, reikalai pastaruoju metu klostėsi neblogai, pranešama „blogTO“.

Situacija. Nauja trumpalaikės nuomos platformos ataskaita atskleidė, kad nuo pandemijos pradžios individualių skelbimų dėl nekilnojamojo turto Toronte savininkai su vienu pasiūlymu sąraše uždirbo apie 2,5 mln. JAV dolerių. „Airbnb“ paskelbė, jog „įprastas šeimininkas“ Kanadoje nuo pandemijos pradžios uždirbo apie 2400 JAV dolerių.

Remiantis agregatoriaus duomenimis, žmonės, prisijungę prie „Airbnb“ po 2020-ųjų vasario mėn. ir teikiantys individualius skelbimus, visame pasaulyje per šį laikotarpį uždirbo daugiau kaip 1 mlrd. JAV dolerių.

Citata. „COVID-19 pandemija privertė keliautojus ieškoti saugesnių ir patogesnių sąlygų bendrauti su artimaisiais ir draugais, todėl kiti žmonės gavo būtinų papildomų pajamų“, – sakoma ataskaitoje.

Išsamiau. Naujasis įstatymas, priimtas Toronte 2020-ųjų rugsėjo mėnesį, leidžia savininkams trumpam išnuomoti tik savo pagrindinį būstą. Tačiau kai kurie savininkai išvengia šio apribojimo pavadinę savo objektą viešbučiu (jiems naujosios taisyklės netaikomos). „Airbnb“ išsiaiškino, kad kai kurie tokių „viešbučių vaiduoklių“ valdytojai, turintys dešimtis butų, suklastojo registracijos numerius, o miesto valdžia pažadėjo jų atžvilgiu taikyti griežtas priemones.

Pažeidus naujas taisykles gresia iki 100 000 JAV dolerių bauda valdytojams ir 300–1000 JAV dolerių bauda privatiems asmenims.

Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena