Realu.lt

„Aurochs investments“ vietoje „Tauro rago“ planuoja 14 mln. eurų viešbučio ir biurų pastato projektą

„Aurochs investments“ vietoje „Tauro rago“ planuoja 14 mln. eurų viešbučio ir biurų pastato projektą

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Aurochs investments“ kitąmet sostinėje vietoje apleisto baro „Tauro ragas“ planuoja pradėti viešbučio ir biurų pastato statybas. Į jų plėtrą įmonė investuos 14 mln. eurų.

„Teritorijoje planuojame statyti 3 žvaigždučių viešbutį. Esame susitikę ir bendravę su pagrindinių viešbučių tinklų atstovais, derybos tęsiasi ir šiuo metu. Taip pat bus pastatytas maždaug 3,5 tūkst. kvadratinių metrų ploto verslo centras. Statybas planuojame pradėti 2018 metais“, – BNS sakė įmonei vadovaujantis Andrius Šulnis.

Anot jo, viešbučio, kuriame turėtų būti 100-120 kambarių, bei biurų pastato statybų pabaiga numatyta 2019-2020 metais.

Teritorijai šalia V. Kudirkos ir J. Jasinskio gatvių sankryžos „Aurochs investments“ užsakymu parengti projektiniai pasiūlymai, kurie pristatyti Vilniaus architektūros ir urbanistikos ekspertų taryboje. Bendrovės „SP architektų grupė“ pasiūlymuose nurodoma, kad sklype planuojamas 5 aukštų ploto pastatas su 107 vietų požemine automobilių aikštele.

2016 metų pradžioje įsteigta „Aurochs investments“ pastatą J. Jasinskio gatvėje įsigijo šių metų sausį ir skelbė ieškanti tarptautinio viešbučio operatoriaus. Nekilnojamojo turto registro duomenimis, teritoriją su pastatu įmonė už 2,9 mln. eurų (su PVM) įsigijo iš vieno savo akcininkų – Laisvio Kilo.

„Aurochs investments“ akcijas valdo A. Šulnis, Darius Indriūnas, Gintaras Maželis, Martynas Butkus, Algirdas Navickas, Romas Baziliauskas, L. Kilas, Šarūnas Mažeika, taip pat Kirgizijos pilietis Ulanas Zhorobekovas.

Alaus baras „Tauro ragas“ Vilniuje veikė 1974–1994 metais.

Aplinkinėse šio pastato teritorijose taip pat planuojamos biurų ir viešbučių statybos – kitoje gatvės pusėje šiemet nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Eika“ pradėjo viešbučio „Hilton Garden Inn“, biurų pastato ir daugiabučių statybas. Kitoje pusėje buvusioje alaus daryklos „Vilniaus tauras“ teritorijoje - nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „YIT Kausta“ suplanavo būstus, o Tauragės verslininkų įmonė „Taurapolis“ – biurų ir viešbučio plėtrą.


Šaltinis: BNS
„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Pasidalink naujiena