Realu.lt

Birželį atlikta mažiau statybos darbų

Birželį atlikta mažiau statybos darbų

Lietuvos statistikos departamentas paskelbė, kad 2021 m. birželį statybos darbų atlikta 2,8 proc. mažiau nei gegužės mėnesį, tuo tarpu gegužę statybos darbų buvo atlikta mažiau nei balandį. Šių metų birželį statybos darbų atlikta už 322,1 mln. Eurų.

Statistikos departamentas, siekdamas kuo daugiau tikslumo ir objektyvumo, duomenis pateikia įvertindamas sezono ir darbo dienų skaičiaus įtaką rodikliams. Neatmetus sezono ir darbo dienų skaičiaus įtakos, birželį buvo atlikta 4,5 proc. daugiau statybos darbų nei gegužę.

Palyginus su atitinkamu praėjusių metų laikotarpiu, birželį statybos darbų buvo atlikta 5,4 proc. daugiau. Negyvenamųjų pastatų statybos darbų atlikta už 99,6 mln. Eurų, gyvenamųjų pastatų - už 70,1 mln. Eurų, o tai yra 30,3 proc. daugiau nei prieš metus. Inžinerinių statinių statybos darbų atlikta už 152,4 mln. eurų, pašalinus darbo dienų skaičiaus įtaką jų padaugėjo 1,2 proc.

Nuo metų pradžios statybos darbų šalyje atlikta už 1,5 mlrd. eurų arba 2,4 proc. daugiau nei 2020 m. sausio-birželio mėn.

Šaltinis: Statistikos departamentas

 

 

Pasidalink naujiena