Realu.lt

Didžiojoje Britanijoje didėja nuomojamo būsto su augintiniais paklausa

Didžiojoje Britanijoje didėja nuomojamo būsto su augintiniais paklausa

Nuomos rinka tampa lojalesnė. 

Kas atsitiko? Remiantis „Google Trends“ duomenimis, paieškų „Nuoma su naminiais gyvūnais“ skaičius tokio nekilnojamojo turto kategorijoje labai padidėjo pasibaigus karantinui, praneša „PropertyWire“.

„Dogs Trust“ atliktas tyrimas taip pat atskleidė, kad 78 proc. naminių gyvūnų savininkų patyrė sunkumų ieškodami būsto, tinkamo nuomai su augintiniais. Naminių gyvūnų savininkams būsto nuomos ieškoti gali tekti septynis kartus ilgiau.

Dvi būsto nuomos su naminiais gyvūnais agentūros – „Fizzy Living“ ir „Get Living“ – teigia, kad dabar kas trečia užklausa gaunama iš naminių gyvūnų savininkų.

Citata. Londono būsto nuomos agentūros „Fizzy Living“ vykdomasis direktorius Harry‘is Downes‘as pasakė: „Kas trečią užklausą mums pateikia naminių gyvūnų savininkai ir per pastaruosius mėnesius augintiniai neabejotinai daugeliui buvo tikras išsigelbėjimas. Įrodyta, kad naminiai gyvūnai ypač naudingi fizinei ir psichinei sveikatai, taigi nesuprantame, kodėl nuomojamas būstas turėtų būti kliūtis juos laikyti.“

Kontekstas. „Fizzy Living“ pastatuose yra specialios stotelės su maišeliais, servetėlėmis letenoms valyti ir gyvūnų gardėsiais, o darbuotojams rekomenduojama atsivesti savo augintinius į darbą tam tikromis dienomis. Agentūra „Get Living“ Londone valdo du kompleksus, o Mančesteryje – vieną.

Šaltinis: prian.ru

 

Pasidalink naujiena