Realu.lt

Dubajaus būsto rinka vis palankesnė pirkėjų norams

Dubajaus būsto rinka vis palankesnė pirkėjų norams

Statytojai mano, kad nekilnojamojo turto sektorius dvejus metus išliks vangus.

Kas atsitiko? Dubajaus nekilnojamasis turtas ir toliau pinga, bet mažesnės kainos palankios investuotojams, mano statybos įmonės „Damac“ vadovas Hussainas Sajwani‘is. Jo vertinimu, antrinis būstas kainuoja 10 proc. mažiau nei naujai statytas.

O rinka, tikėtina, liks vangi dar dvejus metus, nes emyratas turi atsigauti nuo pandemijos padarinių, pranešama leidinyje CNBC .

Kontekstas. Konsultacinė įmonė „ValuStrat“ 2021 metų sausio mėnesį pranešė, kad gyvenamojo nekilnojamojo turto kainos Dubajuje sumažėjo 12,3 proc. lyginant su praeitais metais, tačiau paaugo 0,1 proc. nuo gruodžio mėnesio.

Perspektyvos. H. Sajwani‘is pasakė, kad „Damac Properties“ vargu ar pradės daug naujų projektų esamomis sąlygomis, nes ir taip gresia pasiūlymų perteklius. Tiesa, esanti šiokia tokia nekilnojamojo turto paklausa, apskritai sandorių skaičius auga, bet daugiausia pirkėjai domisi prabangioms viloms, paruoštomis įsikelti ir gyventi.

Vis dėlto H. Sajwani‘is tikisi, kad kainos galų gale pasieks pirminį lygį ir emyratas išbris iš krizės, nors ir negreitai.

Šaltinis: prian.ru

 

Pasidalink naujiena