Realu.lt

Elonas Muskas persikėlė į nedidelį modulinį namą

Elonas Muskas persikėlė į nedidelį modulinį namą

Vienas turtingiausių žmonių pasaulyje Elonas Muskas apsigyveno name, kurio vertė vos 50 000 JAV dolerių. 50-metis verslininkas neseniai savo Twitter paskyroje rašė, kad dabar gyvena kukliame, nuomojamame name, „Space X” paleidimo aikštelėje, esančioje technologijų miestelyje Boca Chica, Teksase. Manoma, kad namo kaina yra apie 50 000 JAV dolerių, o tai yra mažiau nei pagrindinė „Tesla Model S” įranga, rašo „Daily Mail”.

Per pastaruosius metus Muskas pardavė visą savo nekilnojamąjį turtą, kad sutelktų dėmesį į savo misiją statyti autonominį miestą Marse.

Tikėtina, kad verslininkas gyvena 35 kv.m moduliniame name, kurį sukūrė „Boxabl”. Šios bendrovės namai yra maži, bet stilingi. Jie yra išdėstyti kaip studijos tipo apartamentai su atviro tipo svetaine, virtuve ir miegamuoju bei greta esančiu vonios kambariu.

 „Boxabl” buvo įkurta Las Vegase 2017 m., siekiant statyti tokius namus, kuriuos būtų galima pristatyti bet kur. „Bendrovės tikslas yra masiškai gaminti būstus tokiu mastu ir dar nematytomis kainomis. Mes norime padaryti būstą prieinamesnį pasauliui”, - sako „Boxabl” įkūrėjas Galiano Tiramani.

Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena