Floridoje parduodamas namas su nardymui tinkamu akvariumu

Antradienis, 20 liepos 2021

Floridoje, vandenyno pakrantėje už 5,49 mln. JAV dolerių parduodamas namas, kuriame iš arti galima stebėti vandens gyvūnijos pasaulį.

570 kv.m ploto namas yra padalintas į dvi zonas - pagrindinę ir apartamentus virš garažo. „Tai yra Floridos Keys salyno įkūnijimas narams, laivų mėgėjams ir saulėlydžių entuziastams”, sako namą parduodanti nekilnojamojo turto agentė Ally Kelley ir priduria, kad namui unikalumo suteikia jame įrengtas beveik 100 tūkst. litrų talpos akvariumas.

Floridoje parduodamas namas su nardymui tinkamu akvariumu 1
Floridoje parduodamas namas su nardymui tinkamu akvariumu 1

Namas buvo pastatytas 1996 m., o nardymui tinkamas akvariumas yra įrengtas po juo. Vaikščiojimui virš akvariumo skirti nedideli tiltukai, nuo kurių galima nerti į vandenį. „Nepakartojama yra tiesiog stebėti akvariumą, jame yra daugybė žuvų ir pagal užsakymą pagamintų dirbtinių koralų”, pasakoja agentė. „Aš nieko panašaus nemačiau niekur - nei salose, nei Floridoje. Tai tikrai labai unikalu”.

Pagrindinėje gyvenamojoje zonoje be akvariumo yra trys miegamieji, 5 vonios kambariai ir beveik 500 kv.m gyvenamojo ploto, liftas. Taip pat virš garažo yra vieno miegamojo apartamentai.

Namas yra orientuotas į vakarų pusę, todėl iš daugumos kambarių atsiveria nuostabūs saulėlydžio į vandenyną vaizdai.

Erdvė ant stogo taip pat yra išskirtinė. Čia įrengtoje poilsio zonoje yra sūkurinė vonia ir beveik 420 kv. m ploto terasa, nuo kurios  atsiveria 360 laipsnių panorama.

Šalia namo yra baseino zona su išėjimu į paplūdimį, baras, dokams priklausantys valčių keltuvai.

Garaže, be svečiams skirtų apartamentų, yra patalpa, skirta žvejybos reikmenims, valtims, nardymo reikmenims laikyti bei akvariumo sistemos siurblinė. Agentė sako, kad valdyti tokį milžinišką akvariumą reikia išmokti, tačiau tai nėra sudėtinga. Dabartiniam savininkui tai yra atostogų namas ir jis visą sistemą valdo per nuotolį.

Namo interjeras persmelktas vandenyno dvasios. Šviesios ir ryškios spalvos parinktos artimos pakrančių spalvoms, name gausu atogrąžų raštų.

Pagrindinis miegamasis yra viršutiniame aukšte, iš kurio galima mėgautis vaizdais. Jame yra du atskiri vonios kambariai ir drabužinės. Du svečių miegamieji yra vienu aukštu žemiau.

Naujasis namo savininkas neturėtų pergyventi dėl audrų pavojaus. Namas pastatytas taip, kad jam nebaisios jokios audros ar viesulai, kurie gana dažni šioje šalies dalyje. Namo konstrukcijos yra atsparios net penktos kategorijos audroms. Be to, jis buvo pastatytas virš potvynio lygio, tačiau nepaisant to, name sumontuoti sandarūs langai ir durys.

Kaip atrodo unikalus namas, galite pamatyti ČIA

Šaltinis: realtor.com

Temos: Prabangus NT
Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai