Realu.lt

Įgyvendintas Klaipėdos miesto savivaldybės dalinai finansuotas UAB „Vakarų idėjos“ projektas

Įgyvendintas Klaipėdos miesto savivaldybės dalinai finansuotas UAB „Vakarų idėjos“ projektas

Klaipėdos miesto savivaldybė prisidėjo prie miesto erdvių įveiklinimo ir dalinai finansavo UAB „Vakarų idėjos“ projektą, kurio tikslas – konversinėje miesto teritorijoje įsikūrusio kiemo „HOFAS“ funkcionalumo plėtra ir klientų aptarnavimo infrastruktūros vystymas.

HOFAS – analogų neturinti, kultūrinė erdvė Klaipėdoje, jau antrąjį sezoną kvietė žmones išeiti į kiemą. Kiemą be rūpesčių, kuriame susitinka ir bendrą kalbą randa visi. Atėję šokti ar ramiai pasišnekučiuoti, susitikę kurti, svajoti ir būti.

Šį sezoną HOFAS suorganizavo daugiau nei 30 renginių – teatro performansų, koncertų, filmų peržiūrų ir DJ vakarų. Dauguma iš jų buvo nemokami ir prieinami visiems miestiečiams ir miesto svečiams, kurių per visą sezoną apsilankė virš 40 tūkstančių.

Įvykdytas bendradarbiavimas su TheAtrium, Materia Magica teatro festivaliais bei AIROS šokio teatru ir Menų festivaliu Plartforma - kvietė švęsti teatrą ir pajusti jį iš labai arti netradicinėje aplinkoje.

Bendradarbiavimas su Suspausto laiko ir BLON Animacijos ir vaizdo žaidimų festivaliais leido žmonėms pamatyti kruopščiai atrinktą analoginį, eksperimentinį kiną bei animacinius filmus kitais kampais ir nustebti juos atradus.

Ant didžiosios HOFO scenos šį sezoną pasirodė ir savo įvairumu gyvos muzikos gerbėjus lepino tokios grupės kaip ba., Afrodelic, Solo ansamblis, Homechestra, Ministry of Echology, Baltic Balkan, Kamanių šilelis ir kiti.

Įvairios stilistikos ir nuotaikos DJ pasirodymai, tarp kurių Fisherman&Friends renginių serija, organizuota kartu su minimal.lt komanda, Anna Hanna, Rheeno, Bell Riots, Žilvinas Noruišis, Genys ir kiti kūrė skirtingas emocijas, džiuginusias melomanų ausis ir šokėjų kojas.

Šaltuoju metų sezonu HOFAS veiklos nestabdo ir kvies lankytojus patirti skirtingus renginius kartu urbanistinėje erdvėje, nes projekto metu įsigyti anglies pluošto infraraudonųjų spindulių šildytuvai.   Projekto įgyvendinimo metu buvo įsigytos pavėsinės, garsą absorbuojančios akustinės plokštelės, geresnei akustikai renginių metu, remontuotas angaro stogas, vykdyta reklama socialiniuose tinkluose.

Šaltinis: klaipeda.lt

Pasidalink naujiena