Realu.lt

Įvardintas miestas, kuriame geriausia gyventi išėjus į pensiją

Įvardintas miestas, kuriame geriausia gyventi išėjus į pensiją

Ilgam ir laimingam gyvenimui užteks 211 000 eurų santaupų.

Britų pensijos planavimo kompanijos Audley neseniai atliktas tyrimas parodė, kad išėjus į pensiją geriausia gyventi Suomijos sostinėje Helsinkyje. Jis įvardintas kaip geriausia vieta ilgam ir patogiam gyvenimui.

Analitikai atrinko miestus, kurie dažniausiai tarptautiniuose reitinguose užima pirmąją vietą, kaip laimingiausios vietos gyventi, o tada įvertino pragyvenimo išlaidas, vietinius atlyginimus, gyvenimo trukmę ir vidutinę ekonomiką.

TOP 10 miestų, kuriuose geriausia gyventi išėjus į pensiją:

Helsinkis

Kopenhaga

Ženeva

Reikjavikas

Oslas

Amsterdamas

Stokholmas

Velingtonas

Vena

Liuksemburgas

Norėdami brandžiame amžiuje patogiai gyventi Helsinkyje, jums reikės apie 211 tūkst. eurų, sukauptų išėjus į pensiją. Jei norėsite išėję į pensiją gyventi Ženevoje, patogiam ir laimingam gyvenimui jums reikės 354 tūkst. eurų.

Tyrime taip pat aptariamos kryptys, palankiausios pensininkams persikelti į užsienį. Čia Helsinkis užėmė trečiąją vietą, po Melburno ir Rio de Žaneiro.

Prasčiausios sąlygos pensininkams yra Honkonge, Tokijuje, Singapūre ir Seule. Čia išėjus į pensiją reikės mažiausiai 1300 eurų per mėnesį, kad galėtumėte gyventi patogiai. Tuo tarpu Helsinkyje skaičiuojama reikalinga suma mėnesiui - 1140 eurų.

Šaltinis: prian.ru

 

Pasidalink naujiena