Realu.lt

Londone parduodamas siauriausias namas

Londone parduodamas siauriausias namas

Siauriausias Londono namas yra Pietų Kensingtone ir kainuoja beveik tris kartus pigiau nei šiame rajone kainuoja labiau įprastas nekilnojamasis turtas.

Šiame unikaliame pastate yra du miegamieji kambariai ir stebėtinai daug vidinės erdvės patogiam gyvenimui. Čia yra stilinga virtuvė, itin modernus lietaus dušas ir net privatus sodas su terasa, o tai Londone yra tikra retenybė.

Siauriausias Londono namas parduodamas už 1,1 mln. JAV dolerių. Atrodo, kaina nemaža, tačiau turint galvoje, kad aplink esančiame rajone vidutinė būsto kaina siekia 3,1 mln. JAV dolerių, sandoris išties pelningas.

Yra vienas niuansas - namo plotis yra tik 4 metrai. Iš tikrųjų viduje erdvės yra daugiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Be dviejų dviviečių miegamųjų, name yra didelė svetainė, dušas, tualetas bei nedidelis sodas.

Namas yra priešais didelį parką ir vos per kelis žingsnius nuo Pietų Kensingtono metro stoties. Vos už kelių minučių pėsčiomis yra Viktorijos ir Alberto muziejus bei Gamtos istorijos muziejus, o pavažiavus kelias minutes automobiliu - Haid parkas.

Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena