Realu.lt

Pamela Anderson savo namą Malibu pardavė už beveik 12 mln. dolerių

Pamela Anderson savo namą Malibu pardavė už beveik 12 mln. dolerių

Garsaus serialo „Gelbėtojai” žvaigždė ir gyvūnų teisių gynėja Pamela Anderson šį namą nusipirko prieš daugiau nei 20 metų.

Aktorė, pardavusi savo modernų namą prie jūros Malibu prabangiame rajone, gavo 11,8 mln. dolerių. Namas, esantis išskirtinėje, visą parą saugomoje miesto vietoje, ypač pamėgtoje garsenybių, pradėtas pardavinėti šį pavasarį už 14,9 mln. dolerių.

Pamela Anderson šį namą 2000 m. šį namą nusipirko už 1,8 mln. dolerių. Ji išleido 8 mln. Dolerių ir dešimt metų, kad namui būtų suteiktas jo dabartinis vaizdas.

Prie Malibu įlankos esančiame name su gausia tikmedžio apdaila „kuriama elegantiško dizaino, kruopščiai sukurtų elementų, ekologiško ir tipiško paplūdimio gyvenimo būdo pusiausvyra“, rašoma pranešime apie pardavimą.

Pagrindiniame name su trimis miegamaisiais ir stiklinėmis sienomis yra atvira svetainė, virtuvė su plytelėmis išklota sala ir nestandartinėmis spintomis. Centriniai laiptai kyla į pagrindinį miegamąjį su židiniu, sauna ir balkonu, iš kurio atsiveria panoraminiai vaizdai.

Lauke prie platinos plytelėmis iškloto baseino yra baras, lauko poilsio ir pramogų zona, sodas su jame augančiomis daržovėmis ir privatus takas iki įlankos. Teritorijoje taip pat yra vieno miegamojo namelis, skirtas svečiams.

Namą parduoti aktorė Pamela Anderson nusprendė po netikėtų vestuvių, įvykusių 2020 m. gruodį.

 Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena