Pasak nekilnojamojo turto agentūrų, Graikijos nekilnojamojo turto rinka laukia „perkrovos“ po pandemijos

Sekmadienis, 27 gruodžio 2020

Ekspertai tikisi, kad po pandemijos didės nekilnojamojo turto objektų su balkonais ir sodais paklausa priemiesčiuose ar kaimo vietovėse.

Kas atsitiko? COVID pandemija sustabdė Graikijos nekilnojamojo turto rinkos augimą. Tačiau nekilnojamojo turto agentūros tikisi, kad pandemijai nuslūgus rinka atsigaus. Interviu naujienų agentūrai „Xinhua“ nekilnojamojo turto agentai teigė, kad pasaulyje, kuriame nebus apribojimų, erdvių būstų su balkonais ir sodais paklausa priemiestyje ar kaime vėl augs.

Citata. „Šiuo metu Graikijos nekilnojamojo turto rinka įšaldyta, tačiau matome didelį susidomėjimą namais su sodu. Pandemija išryškino tendencijas, kurios jau buvo tam tikrose demografinėse grupėse, pavyzdžiui, jaunavedžiai ar jauni tėvai svajoja apie didesnius butus, namus su sodais ar būstą kaimo vietovėje. Pandemijos laikotarpiu ši tendencija sustiprėjo ir išplito kitose demografinėse grupėse“, – sako Graikijos nekilnojamojo turto federacijos viceprezidentas Kosmas Teodoridis.

Pasak nekilnojamojo turto agentūrų, Graikijos nekilnojamojo turto rinka laukia „perkrovos“ po pandemijos 1
Pasak nekilnojamojo turto agentūrų, Graikijos nekilnojamojo turto rinka laukia „perkrovos“ po pandemijos 1

Pasak eksperto, šiemet daugiau laiko praleidę uždarose patalpose, žmonės dabar ieško erdvesnio namų biuro ar balkono su sodu, kur galėtų saugiai ilsėtis.

„Gyvenamojo nekilnojamojo turto srityje matome perėjimą iš miesto centro į priemiesčius ir poilsiavietes“, – sako jis.

„Gyvenimo centre pranašumai, pavyzdžiui, teatrų, kino teatrų, kultūros renginių, restoranų ir kavinių artumas, nebesvarbūs. Žmonės labiau nori patogumų, kuriais galėtų mėgautis net pandemijos metu, pavyzdžiui, galimybės pasivaikščioti kaime“, – aiškina ekspertas.

Šaltinis: prian.ru

 

Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai