Realu.lt

„Realco“: naujų būstų pardavimai grįžta į įprastą ritmą

„Realco“: naujų būstų pardavimai grįžta į įprastą ritmą

„Realco“ finansų direktorius Lukas Cicėnas dalinasi naujausia pirminės NT rinkos apžvalga. Šių metų pradžioje Vilniaus pirminėje NT rinkoje fiksuoti rekordai ir pirkėjų bei pardavėjų dūzgės slūgsta. Mūsų duomenimis, gegužę sostinėje buvo parduoti 662 nauji būstai, kas reiškia, kad pardavimai artėja prie ankstesnių metų ritmo, kuomet per mėnesį sostinėje būdavo parduodama iki 500 būstų.

„Realco“ gegužę pardavė 29 butus, iš kurių 27 – Vilniuje. Iš viso šiemet pardavėme 312 būstų, iš kurių 288 – sostinėje. Pagal pirmų penkių mėnesių pardavimus esame antroje vietoje. Tarp populiariausių mūsų projektų išlieka „7 vakarai“, kuriame pradėtas antras statybų etapas, ir „Go Life“.

Gegužės mėnesį pradėjome projekto „Prie Vilnelės“ statybas. Markučiuose kylančiame projekte jau esame pardavę 65 proc. butų. „Realco“ sostinės rinkai ir toliau siūlo didžiausią būstų pasirinkimą – pasiūloje turime 481 būstą.

Apskritai, vertindami naujų būstų sostinėje sandėlį, matome, kad situacija nesikeičia: jis toliau tuštėja. Gegužės pabaigoje pirkėjai galėjo rinktis iš maždaug 3400 būstų, kurių pusė yra dar nepradėtuose arba tik pradedamuose statyti projektuose. Didžiausia būstų pasiūla fiksuojama Lazdynėliuose ir Baltupiuose.

Sandėlio tirpsmą gali pristabdyti pardavimų lėtėjimas, kurį lemia padidėjusios kainos ir įsivyraujančios atostogų nuotaikos.

Šaltinis: BNS

Pasidalink naujiena