„Riviera Tower“ Elinikone – prabangos, tvarumo ir gamtos simbiozė, nustatanti naują pasaulinį prabangaus būsto standartą

Ketvirtadienis, 20 spalio 2022

Pietiniame Atėnų priemiestyje Elinikone dar šiais metais prasidės 200 metrų aukščio gyvenamojo dangoraižio „Riviera Tower“ statyba. Pristatymo metu projekto vystytojo „Lamda Development“ generalinis direktorius Odisėjas Athanasiou sakė, jog iki 2023 metų pabaigos bus pradėti statyti keli pirmieji dangoraižio aukštai.

350 mln. eurų vertės projektą statys pajėgumus sutelkusios prancūzų kompanijos „Bouygues“ ir „Intrakat“. Tikimasi, jog pirmieji būstų savininkai į „Riviera Tower“ įsikels 2026 m. kovo 30 d.

„Riviera Tower“ Elinikone – prabangos, tvarumo ir gamtos simbiozė, nustatanti naują pasaulinį prabangaus būsto standartą 1
„Riviera Tower“ Elinikone – prabangos, tvarumo ir gamtos simbiozė, nustatanti naują pasaulinį prabangaus būsto standartą 1

Dangoraižio pristatyme dalyvavęs Graikijos ministras pirmininkas Kyriakos Mitsotakis pažymėjo, jog problemos, kurias teko spręsti tam, jog šis projektas būtų pradėtas, „pasirodė rimtesnės“ nei tikėjosi.

Jis pasidžiaugė, kad „su Elinikono projektu, kuriame formuojamas darnaus vystymos modelis, sostinė pagaliau atsisuka į jūrą“. Mitsotakis taip pat pabrėžė, kad naujasis Elinikono projektas kasmet turėtų pritraukti apie milijoną turistų, dalis kurių norės jame apsistoti.

„Lamda development“ savininkas Spyros Latsis teigė, jog dėl jų vykdomo projekto regione pakilo būsto kainos. Jis pažadėjo, jog sieks sudaryti sąlygas ir mažesnes pajamas gaunantiems šalies gyventojams įsigyti būstą Elikone. Jis pridūrė, kad bus naudojamas hibridinis būsto pardavimo modelis – dalis pirkėjų mokės rinkos kainomis, o kita dalis gaus subsidijas iš „Lamda Development“ ir bankų ilgalaikių paskolų sutarčių forma.

„Riviera Tower“ – išskirtinis projektas

Kaip rašoma oficialioje projekto interneto svetainėje, „Riviera Tower“ – „elegantiškas bokštas tobulame horizonte – kur Atėnų energija susitinka su svajingais Egėjo jūros vandens keliais“.

Gyvenamajame dangoraižyje bus daugiau nei 200 privačių butų. Iš kiekvieno jų atsivers nuostabus panoraminis vaizdas į miestą, kalnus, pakrantę ir jūrą. Dideli balkonai, žaliuojantys sodai ir privatūs baseinai leis būsto savininkams čia gyventi itin komfortiškai.

Dangoraižio išorės dizainas ir vidaus interjeras bus kuriamas kruopščiai apgalvojant kiekvieną detalę ir naudojant itin kokybiškas ir prabangias medžiagas.

„Riviera Tower“ projektą kūrė kompanija „Foster and Partners“. Pats projektas – naujos kartos biofilinio dizaino pavyzdys – statinys harmoningai priartinamas ir priderinamas prie natūralios aplinkos gamtos. Čia svarbu tvarumas, tausojama energija, simbiozė su unikalia Viduržemio jūros kraštovaizdžio ekologija.

Šis gyvenamasis dangoraižis nustatys naują pasaulinį prabangių būstų projektavimo standartą su aukščiausiais aplinkosaugos kriterijais – šiais laikais tai yra svarbus faktas bet kokioms reikšmingoms ilgalaikėms ir ateities investicijoms.

Būstai čia bus išties prabangūs. Egėjo jūros šviesa ir gaivus jūros oras, patenkantis į privačius begalybės baseinus, daugybė vidaus bei lauko zonų, įskaitant holą, biblioteką, treniruoklių centrą, verslo centrą ir dar daugiau. Viskas alsuos su gamta sąveikaujančia prabanga, pakylėjančia gyventojų ir svečių gyvenimus į kitą lygį.

Dangoraižio teritorijoje gausu vešlios augmenijos, baseinų, sportuoti skirtų įrengimų, prabangios parduotuvės ir 400 vietų prieplauka. Visa tai vos kelios minutės nuo Atėnų, Akropolio ir tarptautinio oro uosto.

Oficiali projekto svetainė: https://theellinikonrivieratower.com/

 

 

Temos: Prabangus NT
Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai