Realu.lt

Sudarytas brangiausių Madrido gatvių reitingas

Sudarytas brangiausių Madrido gatvių reitingas

„Engel & Völkers“: brangiausia pirkti būstą Recoletos ir Justicia rajonuose.

Situacija. Pasak nekilnojamojo turto agentūros „Engel & Völkers“, būsto kainos Madride lieka stabilios, o po pandemijos krizės sandorių daugėja. Vokiečių įmonės prognozės rodo „20 proc. pardavimų augimą ir kainų stabilumą, nors atsigavimo tempai Madride netolygūs, atsižvelgiant į būsto tipą“, pranešama profiliniame portale „Idealista“.

Prabangių namų ir butų paklausa didžiausia tradiciniuose Madrido kvartaluose netoli miesto centro, tokiuose kaip Goya ir Recoletos (Salamanca rajone), Almagro (Chamberí), Justicia (centras) ir El Viso, Nueva España arba Hispanoamérica (Chamartín).

Citata. „Pirkėjų profiliai labai įvairūs, nors dauguma jų – pagrindinį būstą įsigyjančios šeimos. Mėnesius uždaryti dėl pandemijos žmones nori persikelti į didesnius namus, kur galima lengviau ir patogiau dirbti. Be to, 2021 metais daugiau pirks investuotojai, dabartinę rinką vertinantys kaip verslo galimybę“, – pabrėžiama ataskaitoje.

„Deloitte“ taip pat prognozuoja investicijų augimą Ispanijos nekilnojamojo turto sektoriuje.

Išsamiau

  • Populiariausiomis Madrido gatvėmis, kur nekilnojamasis turtas parduodamas brangiausiai, tapo Recoletos kvartalo Salustiano Olózaga (Salamanca rajonas), kur vidutinė kvadratinio metro kaina 12 000 eurų, ir General Castaños (Justicia rajonas), kuri vidutinė kvadratinio metro kaina 10 000 eurų. Tokiose gatvėse kaip Almagro (Chamberí), Jeronimos (Retiro) ir El Viso (Chamartín) kvadratinio metro kaina taip pat viršija 8000 eurų.
  • Labiausiai didėjo nekilnojamojo turto su terasomis ir sodais paklausa, todėl augo susidomėjimas kitomis Chamartín dalimis, pavyzdžiui, Nueva España ir Hispanoamérica, kur daugiau namų nei butų. Tas pats pasakytina apie Ciudad Lineal ir Ortales.
  • Už centro ribų labiausiai pageidautini šiauriniai rajonai, tokie kaip Mirasierra, Montecarmelo, Puerta de Hierro, Fuentelarreina ir Tres Olivos, kuriuose kvadratinis metras kainuoja 4000–6000 eurų. Prestižiniame La Moraleja rajone kvadratinio metro kainos siekia 8000 eurų.
  • Pirkėjai daugiausia domėjosi Posuelo de Alarkono, Machadahondos, Boadilja del Montės, Las Rosas de Madrido, Viljanueva de la Kanjada, Vilafranka del Kastiljo, Viljavisjosa de Odono savivaldybėmis. Tačiau Boadilja del Montėje kainos didėjo 7,4 proc., o Posuelo de Alarkone sumažėjo 2,8 proc.

Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena