Realu.lt

„Tarp keturių sienų“. Druskininkų NT rinkai – naujas etapas. Svečiuose „Tech Zity“ marketingo ir komunikacijos vadovė Guoda Staš

„Tarp keturių sienų“. Druskininkų NT rinkai – naujas etapas. Svečiuose „Tech Zity“ marketingo ir komunikacijos vadovė Guoda Staš

Darbostogos - naujas madingas dalykas, Lietuvoje įgyjantis vis didesnį pagreitį. Vilnius Tech Park valdanti įmonė Tech Zity 5-erius metus matavo čia įsikūrusios bendruomenės pulsą ir vis klausėsi apie užsienyje planuojamas jų darbostogas. Kol galiausiai nutarė paklausti, ar įmonės ir freelanceriai norėtų darbą ir laisvalaikį derinti toli neišvykdami, Lietuvoje. Bendruomenės apklausa nulėmė, kad laimėjo Druskininkai ir pavasarį čia įsikūrė "Tech SPA" kompleksas.
Apie naujas madas laidoje "Tarp keturių sienų" kalbėjomės su Tech Zity marketingo ir komunikacijos vadove Guoda Stašaitytė. Pasak jos, į "Tech SPA" darbo ir poilsio balansui atvyksta įvairiausi žmonės - nuo lanksčiai savo darbo vietą planuojančių freelancerių, kūrybinėje srityje dirbančių įmonių iki tech žmonių ir kompanijų. Dažniausiai tai būna svečiai iš Vilniaus, kiek mažiau - iš Kauno, o toliau rikiuojasi visi kiti miestai. Įmonės čia dažniausiai renkasi darbo dienas, o ilgesniam laikui pasilieka freelanceriai. Tiesa, pasitaiko ir tokių, kurie atvyksta tik savaitgaliui - kai darbo savaitės būna per mažai, juokiasi Guoda.
Tokia koncepcija yra naujas gūsis anksčiau sparčiai augusiuose, o pastaraisiais metais kiek aprimusiuose Druskininkuose. Guoda sako, kad šio miesto NT rinkoje sujudimas jau vėl jaučiamas - neseniai investuotojai nupirko keletą 20 metų nejudintų pastatų, tad potencialo yra. Pasak jos, Druskininkams labiausiai trūksta jaunų kuriančių čia gyvenančių žmonių, kurie pilnai išnaudotų miesto potencialą.
Tai visgi darbostogos Druskininkuose - labiau tech ar labiau SPA? Kuo tai skiriasi nuo įprasto viešbučio? Mūsų pokalbio apie darbostogas ir Druskininkus kviečiu klausytis Žinių radijas įraše.

Laidą „Tarp keturių sienų“ veda Capital NT brokeris ekspertas ir partneris Mantas Mikočiūnas.

Šaltinis: ziniuradijas.lt

Pasidalink naujiena