„Tarp keturių sienų“. Šuolis iš dugno: Naujosios Akmenės pavyzdys. Naujosios Akmenės miesto meras Vitalijus Mitrofanovas

Penktadienis, 19 lapkričio 2021

Dar visai neseniai buvo kalbama, kad butą Naujojoje Akmenėje galima įsigyti už cemento maišą. Ir visa tai staigiai virsta į NT stygių per labai trumpą laiką, o kainos šokteli procentiškai bene daugiausiai visoje Lietuvoje.

Kas nutiko Naujojoje Akmenėje ir kaip sprendžiamas kokybiško NT stygius bei kokie veiksniai lėmė tokį didelį šuolį pasikalbėsime su Naujosios Akmenės miesto meru Vitalijumi Mitrofanovu.

„Tarp keturių sienų“. Šuolis iš dugno: Naujosios Akmenės pavyzdys. Naujosios Akmenės miesto meras Vitalijus Mitrofanovas 1
„Tarp keturių sienų“. Šuolis iš dugno: Naujosios Akmenės pavyzdys. Naujosios Akmenės miesto meras Vitalijus Mitrofanovas 1

NT ekspertas Mantas Mikočiūnas:

Naujoji Akmenė pastaruoju metu kyla kaip feniksas iš pelenų. Jei dar neseniai butą čia buvo galima nusipirkti už 1 eurą, dabar meras Vitalijus Mitrofanovas sako besišypsantis, kai girdi apie 15 proc. NT kainų augimą sostinėje - N. Akmenėje jos augo šimtais procentų. Apie tai su juo kalbėjomės laidoje "Tarp keturių sienų".
Meras pasakojo, kad miestui išjudėti padėjo neigiamų dalykų pavertimas teigiamais: pigus NT - labai gerai, aukštas nedarbo lygis - verslui daugiau potencialios darbo jėgos. O savivaldybė tuo tarpu stengėsi užtikrinti kokybiškas viešąsias paslaugas - sako, darželių trūkumo jaunos šeimos čia tikrai nepajus ir dar galės pasirinkti iš trijų muzikos mokyklų. Meras net išsikėlė tikslą - 30 tūkst. gyventojų N. Akmenėje iki 2030 m.
Miestu patikėjo verslas - į Naująją Akmenę atsikrausto keletas nemažų įmonių. Norėdamos pritraukti darbuotojų, jos net planuoja 700 naujų butų statybas, o juos darbuotojai galės išsimokėti išperkamosios nuomos principu. Pasak mero, regiono atsigavimą geriausiai iliustruoja smulkiojo ir vidutinio verslo judėjimas - atsidarė kelios naujos kavinės, viešbutukai.
Kokių patarimų Vitalijus Mitrofanovas turėtų kitų miestų merams? Išgirsite laidos įraše.

Laidą „Tarp keturių sienų“ veda Capital NT brokeris ekspertas ir partneris Mantas Mikočiūnas.

Šaltinis: ziniuradijas.lt 

Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai