Realu.lt

„Trinapolio namai“ – kokybiškas gyvenimas greta Verkių regioninio parko

„Trinapolio namai“ – kokybiškas gyvenimas greta Verkių regioninio parko

Verkių regioninio parko pašonėje statomų „Trinapolio namų“ statybos ir įrengimo darbai juda link pabaigos – jau baigtos laikančiųjų konstrukcijų statybos, šiuo metu mūrijamos vidaus pertvaros ir išorinės pastato sienos. Baigus statybas rinkai bus pasiūlyta net 122 dviejų, trijų, keturių kambarių butų. Kvadratinio metro kaina su pilna daline apdaila projekte vidutiniškai siekia apie 2100 eurų.

Kokybiškam gyvenimui mieste skirti „Trinapolio namai“ – tai A klasės namai, pasižymintys pažangiais energijos valdymo sprendimais. Antruoju projekto etapu statomas namas suprojektuotas taip, kad energija būtų taupoma visuose aukštuose ir lygmenyse. Vėdinimo sistema užtikrins gerą oro cirkuliaciją visuose butuose, sienos bu apšiltintos naudojant pažangiausias ir efektyviausias technologijas. Daug dėmesio skirta langų ir durų kokybei.

Kaip teigia pardavėjai, nors būstas šiame projekte kol kas labiausiai domina jaunesnio amžiaus pirkėjus, butus įsigyja ir vyresnio amžiaus pirkėjai. Pastaruosius džiugina didžiulės žaliosios zonos kaimynystė. Pasitaikė ir vienas atvejis, kai butą įsigijo kelios vienos šeimos kartos – ūgtelėję vaikai ir vieno jų vyresnė mama apsigyveno toje pačioje laiptinėje. Šiuo metu projekte jau parduota apie 40 procentų visų butų.

Projekto vystytojai skyrė daug dėmesio medžiagų kokybei ir technologinių sprendimų pažangumui, todėl „Trinapolio namai“ bus itin kokybiški. Namo fasadams naudotos klinkerio plytelės, kurios ilgus metus ne tik kurs originalų fasado vaizdą, bet nepasiduos aplinkos poveikiui. Laiptinių įrengimui irgi naudotos ilgaamžės granitinės grindys. Pasirinktos medžiagos užtikrina, kad namas dar ilgai atrodys prabangiai ir stilingai. Akį džiugins ir sutvarkytas, apželdintas, jaukiai apšviestas ir nuolat prižiūrimas kiemas.

Aukštesnius nei įprasta rinkoje standartus diegiantys projekto statytojai apgalvojo  ir malonias detales, kurios kasdienybę gyvenant čia darys lengvesnę. Pavyzdžiui, akustinės lubos namo laiptinėse apsaugos nuo nereikalingo triukšmo iš bendrųjų erdvių. Naujausios statybų technologijos padės išgauti itin gerą garso izoliaciją tarp butų. Vaizdo telefonspynės kiekviename bute leis žinoti, kokie svečiai laukia už komplekso vartų. Šilumą namuose užtikrins centrinis grindinis miesto šildymas – jokių neišvaizdžių radiatorių interjere. Pietinėje pusėje esančiuose butuose bus įrengti oro kondicionieriai, už kuriuos papildomai mokėti nereikės.

Gyvenant greta tokio dydžio žaliosios zonos – balkonas labiau būtinybė nei malonus atributas, todėl visi „Trinapolio namų“ butai turės labai erdvius balkonus. Gamtos garsai čia taps kasdieniu fonu laiką leidžiant balkone ar vidiniame komplekso kieme. Iš namo balkonų gyventojams atsivers visais metų laikais žavinčio parko vaizdai. Gamtos vaizdais galės mėgautis ir žemesnių aukštų gyventojai. Ant medinių balkono grindų bus galima vaikščioti basomis.

„Trinapolio namų“ gyventojai neabejotinai įvertins ir patogią infrastruktūrą bei susisiekimą su centrine miesto dalimi. Trinapolio gatvėje įsikūręs didelis sporto klubas, netoliese yra ir kitų sporto klubų. Šeimoms su vaikais – Baltupių mikrorajono mokyklos, vaikų darželiai. Kelionėms į centrą galima rinktis ne vieną alternatyvų maršrutą Geležinio vilko, Kalvarijų ar Žirmūnų gatvėmis tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Automobilį bus galima palikti požeminėje aikštelėje, kurioje įrengta net 160 stovėjimo vietų ir 56 garažai. Stovėjimo vietos kaina čia siekia 11 000 eurų, garažo kaina – 1000 eurų už kv. m.

Pastatas bus priduodamas etapais, pradedant rugpjūčio pabaigoje. Norintiems rezervuoti būstą šiuo metu taikomas 10 000 eurų rezervacijos mokestis, kuris bus užskaitytas kaip pradinio įnašo dalis.

Pasidalink naujiena