Realu.lt

Turtuoliai nuo pandemijos ir karantino suvaržymų bėga į Dubajų

Turtuoliai nuo pandemijos ir karantino suvaržymų bėga į Dubajų

Kadangi skiepijimo nuo koronaviruso tempai skirtingose šalyse yra labai nevienodi, o vis atsiritančios infekcijos bangos verčia šalis plėsti karantino apribojimus, užsienio pirkėjai prieglobstį randa Dubajaus prabangaus nekilnojamojo turto rinkoje. Kol kas tai yra viena iš nedaugelio vietų pasaulyje, kur jie gali papietauti, apsipirkti ir užsiimti verslu kaip įprasta. Turtingi investuotojai nepaliaujamai perka prabangias vilas ir apartamentus, todėl kainos kyla į viršų, teigia „Traveler”.

Pirmąjį 2021 m. ketvirtį prabangių nekilnojamojo turto objektų pardavimas Dubajuje, palyginti su tuo pačiu 2020 m. laikotarpiu, padidėjo 230%. Pasak „Property Finder“ svetainės, kai kuriose aukštos klasės vietovėse kainos šoktelėjo 40%.

2021 m. balandžio mėn. buvo sudarytas rekordinis prabangaus nekilnojamojo turto sandorių skaičius: pirkėjai įsigijo 90 NT objektų, kurių kiekvieno vertė siekė 3,5 mln. JAV dolerių. Kovo mėnesį tokių sandorių buvo 84. Palyginimui: per visus 2020 m. buvo sudaryti 54 panašūs sandoriai.

Turtuoliai prabangius namus perka tikėdamiesi ateityje gauti pelno. Analitikai teigia, kad tai tęsis tol, kol kainos pasieks tam tikrą lygį, kai ženkliai sumažės prabangaus nekilnojamojo turto pelningumas.

Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena