Už 70 mln. dolerių parduodamas namas Niujorke, kadaise priklausęs Gianni Versace

Pirmadienis, 02 gegužės 2022

17 kambarių namas Niujorke, anksčiau priklausęs garsiąjam italų dizaineriui Gianni Versace, parduodamas už 70 mln. dolerių.

Gianni Versace, 1978 metais įkūręs mados namus „Versace“, 1995 metais šį miesto namą įsigijo už 7,5 mln. dolerių. 1996 m. Versace atidarė penkių aukštų butiką Manheteno Penktojoje alėjoje. 1997 m. dizaineris buvo nužudytas prie savo vilos Majamyje.

Už 70 mln. dolerių parduodamas namas Niujorke, kadaise priklausęs Gianni Versace 1
Už 70 mln. dolerių parduodamas namas Niujorke, kadaise priklausęs Gianni Versace 1

Prabangaus namo pardavėjai – Švedijos rizikos draudimo fondo valdytojas Thomas Sandell ir jo žmona. Šis turtas jiems priklauso nuo 2005 m., kai už 30 mln. dolerių nusipirko jį iš Versace šeimos.

Pastaraisiais metais namas buvo nuomojamas. Vienu metu savininkai už jo nuomą prašydavo 100 000 dolerių per mėnesį.

Parduodamas namas yra vos keli žingsniai nuo Centrinio parko. Tai yra šešių aukštų neoklasikinis dvaras. Bendras namo plotas - 1320 kv. m.

Apatiniuose aukštuose yra išlikę daug paties Versace pagamintų itališko baroko dekoracijų: marmurinės grindys, klasikinės kolonos, mozaikinės grindys ir austriškas parketas, taip pat dažytos lubos ir sienos.

Du viršutinius aukštus perplanavo dabartiniai namo savininkai Sandells. Penktame aukšte yra marokietiško stiliaus medijų kambarys ir savotiškas žaidimų kambarys su biliardo stalu. Ant stogo yra įrengta terasa su pavėsine.

Pamatyti, kaip atrodo parduodamas prabangus namas, galite šiame video.

Šaltinis

Temos: Prabangus NT
Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai