Realu.lt

Vakarinėje Vilniaus pusėje – naujas namų kvartalas „Vokeriai“

Vakarinėje Vilniaus pusėje – naujas namų kvartalas „Vokeriai“

Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Horekus“ sostinės Mūrinės Vokės rajone pradeda gyvenamųjų namų kvartalo „Vokeriai“ statybas. Kvartalą sudaro 44 vienaukščiai, dviaukščiai namai ir kotedžai – iš viso į projektą numatoma investuoti 3,5 mln. eurų.

„Mūrinės Vokės rajonas yra labai geroje vietoje: iš čia per 15 minučių automobiliu galima nuvykti ir į Vilniaus centrą, ir į Trakus. Geras susisiekimas su visais Vilniaus rajonais, kaimynystėje esantys Trakų ežerai, rekonstruojamas Trakų Vokės dvaras ir jo parkas – tik keli šio rajono privalumai. Vertinant jau esančius ir ateityje planuojamus statyti objektus, šis rajonas bus orientuotas būtent į nuosavus namus ir kotedžus“, – teigia bendrovės „Horekus“ vadovė Irina Valatkė.

Anot I. Valatkės, vis dažniau ieškoma būsto, kur būtų daugiau erdvės, privatumo, gryno oro ir žalumos. „Jei anksčiau žmonės norėdavo gyventi kuo arčiau miesto centro, kad netoli būtų darbo vieta ir visos reikalingos paslaugos bei pramogos, šiandien tendencijos pasikeitė. Renkantis tarp naujos statybos 2 kambarių buto šalia centro ir namo ar kotedžo su nuosavu kiemeliu miesto pakraštyje, neretai laimi antrasis variantas“, – pastebi I. Valatkė.

Mūrinėje Vokėje kelių kilometrų atstumu yra reikalingiausios paslaugos: prekybos centras, valstybinis ir privatus darželis, mokykla, išvystytas viešasis transportas. Augant rajono populiarumui, ateityje numatoma socialinės infrastruktūros plėtra.

„Vokerių“ kvartalas statomas 1,65 ha teritorijoje, vos 5 minučių pėsčiomis atstumu iki miško, Vokės upės ir tvenkinio. Populiarėjant aktyviam gyvenimo būdui ir siekiant greta namų turėti laisvalaikio erdvę, kvartalo gyventojams bus įrengta privati 15 arų poilsio, žaidimų ir sporto erdvė su teniso kortu ir krepšinio aikštele. Taip pat kiekvienas naujakurys turės savo terasą.

„Vokerių“ namų rajonas skirtas vertinantiems laisvę, privatumą ir kokybę. Mėgstantiems vairuoti – Vilniaus centras arti, norintiems pamiršti miesto triukšmą ir užterštumą – gana toli. Vokeris – nepriklausoma asmenybė, siekianti gyventi erdviau, džiaugtis mišku, upe ir jaukiais vakarais savo terasoje, kartais persimesti vienu kitu žodžiu su kaimynu. Esant nedidelei kvartalo bendruomenei – privatumas garantuotas“, – sako projekto plėtra besirūpinančios įmonės „RED M“ vadovė Elina Mesengiser-Garber.

Projekte namai kelių tipų: 20 vienaukščių arba dviaukščių (po 102 kv. m.) ir 24 dviejų aukštų kotedžai (po 81 kv. m.). Mūrinės Vokės rajone kvartalo namai išsiskirs apgalvotu ir lietuvių pamėgtu fasado sprendimu: fasadai bus dengti tamsiu tinku ir dekoruoti medžio kompozito dailylentėmis.

Namai atitiks A+ energinio naudingumo klasę: juose bus įrengta šildymo sistema oras-vanduo, grindinis šildymas, apšiltintas fasadas ir stogas.

Projekto statybas planuojama užbaigti iki 2021 m. pabaigos.

Vidutinė vieno kvadratinio metro kaina projekte siekia 1300 eurų.

Šaltinis: ppartners.lt

Pasidalink naujiena