Realu.lt

Du Italijos miestai siūlo būsto nuomą už pusę kainos

Du Italijos miestai siūlo būsto nuomą už pusę kainos

Italijos miestai Santa Fiora Toskanoje ir Rieti Lacijuje siūlo nuomą už pusę kainos visiems, kas apsispręs ten gyventi ir dirbti nuotoliniu būdu. Jau dabar nuomos kaina yra nedidelė, tad šis pasiūlymas yra puiki galimybė norintiems pabėgti iš savo namų biuro. Norintieji pasinaudoti šiuo pasiūlymu, turi patvirtinti savo atsikraustymą ilgam laikui, be to, jie turi turėti darbą, leidžiantį dirbti nuotoliniu būdu, rašo „The New Daily”.

Kodėl tai siūloma? Šiuose dviejuose miestuose, kaip ir daugelyje kitų Italijos miestų, ženkliai sumažėjo gyventojų skaičius, todėl miestų valdžia nutarė tokiu būdu pritraukti naujų gyventojų.

Santa Fiora. Tai miestas nuostabiame Monte Amiatos gamtos draustinyje, netoli UNESCO saugomo slėnio Val d'Orcia. Šis regionas yra vienas garsiausių vyno regionų Italijoje. Santa Fiora gyventojų skaičius sumažėjo iki 2500. Naujiems gyventojams, kurie ketina čia atsikraustyti 2-6 mėnesiams ir dirbti nuotoliniu būdu, vietos valdžios institucijos mokės iki 300 USD arba 50% viso nuomos mokesčio.

Rieti. Skirtingai nuo Santa Fiora, Rieti mieste gyvena apie 50 000 gyventojų. Tai yra vienas didžiausių Lacijaus regiono miestų. Tačiau gyventojų skaičius neauga tiek, kaip tikėtasi, nes jaunimas, ieškodamas darbo, iškeliauja į Romą. Rieti siūlo panašias gyvenimo sąlygas kaip ir Santa Fiora, tik reikalaujamas minimalus gyvenimo terminas yra ne du, o trys mėnesiai.

Italijoje gana įprasta skelbti įvairias akcijas su tikslu pritraukti gyventojų. Vis paskelbiama apie regionus, kur siūloma įsigyti būstą vos už vieną eurą. Tokių būstų pirkėjai įsipareigoja per tam tikrą laiką pilnai atnaujinti įsigytą būstą.

Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena