Ne tik Italijoje: namus už 1 eurą galima įsigyti ir Prancūzijoje

Antradienis, 25 gegužės 2021

Iniciatyvos parduoti namus už vieną eurą sėkmė Italijoje sulaukė tarptautinio atgarsio. Dabar ir Prancūzijoje kai kurie miestai nusprendė atgaivinti apleistus objektus ir pritraukti naujų gyventojų, parduodami būstai už kavos puodelio kainą, rašoma portale „Idealista“. Pirkėjų pasirinkimui siūlomi Roubaix miestas ir Champs-du-Boule kaimas.

Roubaix. Pasienyje su Belgija esantis miestas geriausiai žinomas dėl populiarių klasikinių dviračių lenktynių. Namai už vieną eurą čia parduodami su sąlyga, kad pirkėjas įsipareigos objektą atnaujinti ir penkerius metus jo neparduoti. Iš viso yra 2500 apleistų pastatų.

Ne tik Italijoje: namus už 1 eurą galima įsigyti ir Prancūzijoje 1
Ne tik Italijoje: namus už 1 eurą galima įsigyti ir Prancūzijoje 1

Champs-du-Boule. Normandijos širdyje esančiame kaime gyvena tik 388 žmonės. Šiame kaime puikų poilsį ras tie, kurie nori pabėgti nuo didžiųjų miestų chaoso. Siekiant pritraukti naujų gyventojų, sklypai statyboms parduodami už vieną eurą už kvadratinį metrą.

Šiuo metu 25% namų priklauso britams, kurie juos naudoja kaip kurortinį būstą. Kaimelio meras siekia į kaimą pritraukti ilgalaikius gyventojus, todėl pirmenybę teiks šeimoms su vaikais.

 Šaltinis: prian.ru

 

Temos: Pasaulis
Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai